İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Mermer sektörünün çözüm üreticisi Borusan Cat Marble İzmir’de fark yarattı

Borusan Cat, doğal taş sektörünün dünyadaki en önemli etkinliklerinden biri olan 30 Mart-2 Nisan 2022 tarihleri arasında gerçekleşen Marble İzmir Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı’nda ürün ve hizmetlerini tanıttı. Satış öncesi ve sonrası süreçlerde sunduğu çözümlerle sektörde fark yaratan şirket, iş makineleri revizyon merkezlerinin başarısını ortaya koyarak, tüm çözümleri bir araya getiren Boom 360 uygulamasını ve metaverse evrenindeki mağazası ve diğer hizmetleriyle fuarda öne çıktı.

“Daha İyi Bir Dünya İçin Çözüm Üretiriz” anlayışı ile Türkiye’nin yanı sıra Azerbaycan, Gürcistan, Kazakistan, Kırgızistan ve Uzak Doğu Rusya’da faaliyetlerini yürüten Borusan Cat, bu sene 27.kez düzenlenen Marble İzmir Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı’ndaürün, hizmet ve çözümlerini tanıttı. İş sahalarının durmaksızın çalışmasına olanak tanıyan proaktif iş modeli Borusan Cat Exchange – B’Daha, iş makinelerine yeni ömür kazandıran revizyon merkezleri ile yenilenen komponentler, teknolojiden yararlanan çözümler ve müşteriye değer katan tüm hizmetleri fuara taşıyan Borusan Cat, mermer segmentinin lider çözüm üreticisi olduğunu vurguladı.

Özer ŞAHİN-Borusan Cat Türkiye Genel Müdürü

Mermer sektörünün tercihi: Borusan Cat

Borusan Cat Türkiye Genel Müdürü Özer Şahin, satış öncesi ve sonrası tüm süreçlerde müşteriye odaklandıklarını söyledi. Borusan Cat’in tüm segmentlerde güçlü bir performans ortaya koyduğunu ve 2021 yılında mermer sektöründe kullanılan iş makinelerinin lider markası olduğu belirterek konuşmasını sürdürdü: “Borusan Cat olarak ürün ve bize özgü çözümlerimizle müşterilerimizin kazanımlarına odaklanıyoruz. Onlara zamandan ve maliyetlerden tasarruf sağlarken benzersiz bir müşteri deneyimi yaşatmayı amaçlıyoruz. Bu amaçla Marble İzmir’de de Borusan Cat farkını ortaya koyan çözümlerimizi tüm katılımcılarla paylaşma fırsatı yakaladık. İçinde bulunduğumuz 2022 yılında da hedefimiz mermer sektörünün tercih ettiği marka olarak bu segmentte liderliğimizi sürdürmek.”

Sınıfının en iyileri: Cat 336 ve Cat 980

Fuar ziyaretçileri ayrıca Borusan Cat farkıyla sunulan yüksek verim, düşük yakıt tüketim ile ön plana çıkan sınıfının en yüksek blok itme ve çekme kuvvetine sahip Cat 336 ekskavatörünü deneyimleme fırsatını yakaladı. Ayrıca stand alanında yer alan, mermer aplikasyonuna uygun tasarlanmış şase yapısı, sınıfının en düşük yakıt tüketimi, artırılmış kaldırma kapasitesi ve piyasada çok ses getiren yeni yüzüyle beraber Cat 980 lastikli yükleyici de büyük beğeni topladı. Müşteriler yeni nesil modellerin getirdiği avantajları ve teknolojileri uzman danışmanlarla beraber deneyimledi. Borusan Cat Revizyon Merkezleri’nin yetkinliğini gösteren bu merkezlerde yenilenmiş Cat 980H motor ve Cat 349D/D2 hidrolik pompa da stant alanında sergilendi.

Borusan Cat, metaverse deneyimini yaşattı

Borusan Cat, fuar standında finansman, garanti, eğitim, koruma, bakım, onarım, satış-sonrası yedek parça ve servis hizmetleri ile birlikte tüm müşteri destek çözümlerini katılımcılarla paylaştı. Kullanım ömrünü tamamlamış motor, güç aktarma, hidrolik gibi ana bileşenlerin (komponent) orijinal Cat parçalar kullanarak yenilendiği Borusan Cat Revizyon Merkezleri’nde yeni ömür kazanan komponentleri sergileyerek revizyon modelini ve fırsatlarını tanıttı. Borusan Cat garantisiyle satışa sunulan tüm ürünlere ve bu ürünlerin teknik özelliklerine erişimlerini ve teklif almalarını sağlayan, kampanyaların takibinden olası arızaları sesten tespit etmeye onlarca yenilikçi özellik ile fark yaratan Boom 360 uygulaması, Borusan Cat standında canlı olarak müşteriler tarafından deneyimlendi. Sunduğu hizmet ve çözümlerini anlatan NFT’leri üreten sektörün ilk şirketi Borusan Cat, blok zincir teknolojisinde öncü pozisyonunu da korumaya devam ediyor. Şirket, stant alanında katılımcılara popüler blok zincir tabanlı metevarse ekosistemi olan Decentraland’de, yakın zamanda açtığı mağazayı da tanıttı. Pek çok katılımcı metaverse evrenine Borusan Cat ile adım attı.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

İnşaat sektöründe beklenti düşük seyrediyor

SONRAKİ HABER

Borusan Cat Azerbaycan Ülke Lideri görevine Ömer Emre Demirkale Atandı

BENZER HABERLER
Total
0
Share