İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

TDA İNŞAAT HAFRİYAT FİLOSUNU KOMATSU PC210 İLE GÜÇLENDİRDİ

HAFRİYAT, İNŞAAT, NAKLİYE VE MADENCİLİK SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN TDA İNŞAAT HAFRİYAT, SINIFININ EN NİTELİKLİ VE KOMPAKT ÜRÜNLERİNDEN BİRİ OLAN KOMATSU’NUN 20 TON SEGMENTİNDEKİ PC210-10M0 MODEL PALETLİ EKSKAVATÖRÜ MAKİNE PARKINA EKLEDİ.

 

İş makineleri ve maden makineleri üretiminde dünyanın lider markası Komatsu’nun 1983 yılından beri Türkiye, Azerbaycan, Gürcistan distribütörlüğünü yürüten Temsa İş Makinaları, hafriyat, inşaat, nakliye ve madencilik sektöründe faaliyet gösteren TDA İnşaat Hafriyat’a 20 ton segmentindeki paletli ekskavatörü Komatsu PC210/10M0 teslimatı gerçekleştirdi. Gerçekleştirilen Komatsu PC210-10MO teslimatı ile TDA İnşaat Hafriyat makine parkını genişletti.

 

165 beygir net motor gücüyle bir önceki modele kıyasla %12 daha fazla güç üreten Yeni PC210 bu yeni motorla eski modele göre %20 daha az yakıt tüketiyor. Komatsu’nun 20 ton segmentindeki paletli ekskavatörü PC210’da kullanılan büyük fan ve viskoz kavrama sistemi sayesinde makine kayıpsız bir net güç sunuyor. Bir önceki modele kıyasla çok daha sessiz olan Yeni PC210, ayrıca levyelerde kullanılan sensörler sayesinde operatöre hassas çalışma imkanı sunuyor.

 

Kompetan avantajları ile sunulan Komatsu PC210’da 6.000 saat boyunca makinenin tüm periyodik bakımları -ataşmanlı kullanımdan kaynaklı ilave parça değişimleri hariç- orijinal Komatsu yedek parça ve yağlarla, Komatsu yetkili servisleri tarafından ücretsiz olarak yapılıyor, makinenin durumunu gösteren yağ analizleri ve Komtrax uydu takip sistemi raporları Komatsu PC210 sahipleri ile belirli periyodlarla ücretsiz olarak paylaşılıyor. Ücretsiz operatör eğitimleri, 3 yıl / 6.000 saat komponent garantisi ve VIP destek hattı da Komatsu PC210’da sunulan Kompetan avantajları içinde. Aynı zamanda Kompetan avantajları ile sunulan Komatsu PC210 bu sayede ikinci el değerini de maksimuma taşıyor.

 

2000 yılında kurulan ve Türkiye’nin her noktasında bina, yol, baraj, gölet ve fabrika hafriyatlarıyla hizmet veren TDA İnşaat Hafriyat’ın ilk kez tercih ettiği Komatsu PC210 paletli ekskavatör hem şehir içi hem de şehir dışında kullanım imkanı ve düşük yakıt tüketimi ile ön plana çıkıyor. İlk defa PC210 modelini tercih ettiklerini dile getiren TDA Hafriyat Ortağı Duran Doğan, bu tercihlerini belirlemede Komatsu PC210’un her sahada yüksek performansta çalışması ve düşük yakıt tüketiminin etkili rol oynadığını dile getirdi. Duran Doğan ayrıca Yeni PC210’u Temsa İş Makinaları Kompetan avantajları ile satın almaktan son derece memnun olduklarını belirtti.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

DOOSAN, DL-7 SERİSİ LASTİKLİ YÜKLEYİCİLERİNİ PİYASAYA SÜRDÜ

SONRAKİ HABER

Parçacı İş Makineleri, ihracata odaklandı

BENZER HABERLER
Total
0
Share