İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

TSM GLOBAL, SATIŞ SONRASI HİZMETLERİYLE FARK YARATIYOR

TÜRKİYE’NİN ÖNEMLİ KÖMÜR İŞLETMELERİNDEN BİRİ OLAN UYSAL MADENCİLİK, SUMITOMO EKSKAVATÖRLERİYLE FİLOSUNU GÜÇLENDİRDİ. İŞLETME, SUMITOMO’NUN GÜCÜ VE KALİTESİNİN YANI SIRA TSM GLOBAL’İN SATIŞ SONRASI HİZMETLERİNE DE BÜYÜK GÜVEN DUYUYOR.

 

Trakya Bölgesi’nin önemli kömür ocağı işletmeleri arasında yer alan Uysal Madencilik, makine parkına kattığı Sumitomo ekskavatörleri ile yatırımlarına devam ediyor. Sumitomo’nun kalitesi ve gücünün yanı sıra TSM Global’in sunduğu satış sonrası hizmetlerden duyduğu memnuniyete de dikkat çeken Uysal Madencilik Genel Müdürü Maden Yüksek Mühendisi Soner Akın, satış sonrasının önemine vurgu yaparken TSM Global’dan aldıkları kaliteli hizmetin devamlılığının önemine işaret etti.

 

Çağrı SALMAN – TSM Global İş Makineleri Servisler Müdürü

MAKİNE SEÇİMİ

 

Uysal Madencilik’in 300’ü aşkın personelle, yıllık 500 bin tonun üzerindeki üretim kapasitesi ile kurulduğunu ve 1970 yılından bu yana sürdürdüğü çevreci madencilik anlayışını, yüksek verimli üretim ile birleştirdiğine işaret eden Soner Akın, yatırımlara aralıksız olarak devam ettiklerini söyledi. Akın, özellikle makine yatırım sürecinde marka tercihinde bulunurken en önemli kriterlerden birinin satış sonrası hizmetler olduğunu belirtti. 1995 yılından bu yana açık işletme yöntemiyle üretim yaptıklarını ve bu süreçte ekskavatörlerin büyük öneme sahip olduğunu kaydeden Akın, makine seçiminde bu noktada çok büyük önem arz ettiğini söyledi.

 

 

“KALİTELİ SATIŞ SONRASI HİZMETLER”

 

Sumitomo markası ve TSM Global’in sunduğu satış sonrası hizmetlerden memnuniyetlerini dile getiren Soner Akın, “İşletmemizde tercih ettiğimiz ekskavatör markası Sumitomo oldu. Sumitomo’yu tercih etme sebebimiz ise diğer makinelere göre performansı yüksek, güçlü ve yakıt tüketiminde verimli olması ile daha kaliteli satış sonrası hizmetler sunması oldu” dedi. İşletmelerinde çevre ve iş güvenliği konularının en temel prensipleri olduğunu kaydeden Akın, Sumitomo ekskavatörlerinin iş güvenliğine yönelik rakiplerine göre tasarımındaki farklılıkların da dikkatlerinden kaçmadığını ve bu özelliğin önemli bir artı değer olduğunu ifade etti.

 

Soner AKIN – Uysal Madencilik Genel Müdürü Maden Yüksek Mühendisi

“İHTİYACIMIZ OLDUĞUNDA HERKESE ULAŞABİLİYORUZ”

 

Uysal Madencilik Saha Formeni Fuat Şakar da Sumitomo ekskavatörlerini tercih etmelerindeki en önemli nedenin düşük işletme maliyeti ve yüksek verimle çalışmaları olduğunu belirterek satış sonrasından duydukları memnuniyetin üzerinde durdu. Şakar, sahanın zorlu olduğuna işaret ederken, işletmenin makinelerin arızasından ötürü durma lüksünün olmadığını ve bu nedenle satış sonrası sunulan servis hizmetinin büyük önem taşıdığının altını çizdi. Şakar, “Yakıt tüketiminden ötürü Sumitomo’yu tercih ettik. Servis yedek parça hizmetinden çok memnunuz. Satış sonrasında ihtiyacımız olduğunda herkese ulaşabiliyoruz. Parça olsun servis olsun zamanında müdahale ediliyor” ifadelerini kullandı.

 

 

YAYGIN, GÜÇLÜ VE KESİNTİSİZ HİZMET

 

TSM Global İş Makineleri Servisler Müdürü Çağrı Salman ise Uysal Madencilik gibi tüm müşterilerine kusursuz hizmet sunma gayretinde olduklarını dile getirdi. Bu çerçevede Türkiye’nin 7 bölgesine yayılmış satış ve satış sonrası hizmetler ağına sahip olduklarını belirten Salman “Samsun’dan Adana’ya, Diyarbakır’dan Edirne’ye kadar yayılmış 22 yetkili servisimiz, mobil servis araçlarımız, bayilerimizle birlikte yaklaşık 300 kişiden oluşan satış sonrası hizmetler kadromuzla, müşterilerimize 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet sunmaktayız” dedi. Müşterilerinin daima yanında olduklarını ifade eden Salman, “TSM Global, müşterilerinin beklentilerine göre pozisyon alarak yatırımlar yapmakta ve kendini sürekli geliştirmektedir. Bu çerçevede gerek kendi servislerimiz gerek yetkili servislerimiz olsun yapılan her türlü servis ve yedek parça hizmetine ilişkin mutlaka müşteri aramaları yapılmakta, memnuniyet anketleri gerçekleştirilmektedir. Ayrıca kurmuş olduğumuz saha destek ekibimiz, Türkiye genelinde şantiye şantiye gezerek yağcısından operatörüne, formeninden şantiye müdürüne kadar tüm kademelerde makinelerimiz, performansları, saha koşullarındaki talepler ile ilgili görüşmeler yapmaktadır. Yetkili servislerimizin sunduğu hizmet kalitesi sorulmakta, beklentileri, memnuniyetleri değerlendirilmekte, talepleri ilgili birimlerle paylaşılarak hızlı çözümler üretilmektedir” dedi. Salman, “Uzman kadromuz ile Türkiye’nin neresinde olursa olsun daima müşterilerimizin yanındayız. TSM Global Satış Sonrası Hizmetler olarak her zaman kaliteli hizmet ve profesyonel çözümler ile çok daha karlı, hızlı ve verimli çalışmanız için emek veriyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti bu anlamda bizlerin birincil hedefidir ve bu hedef çerçevesinde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz” şeklinde konuştu.

 

Fuat ŞAKAR – Uysal Madencilik Saha Formeni

 

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

MOBIL’İN YENİ TRAKTÖR VE İŞ MAKİNESİ YAĞI MOBILFLUID 428 AĞIR ÇALIŞMALARDA YÜKSEK DİRENCE İMKAN TANIYOR!

SONRAKİ HABER

BORUSAN CAT’İN YENİ UYGULAMASI BOOM 360 İLE TÜM ÇÖZÜMLER BİR ARADA!

BENZER HABERLER
Total
0
Share