İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Türktraktör New Holland, Case ve her marka 2. el iş makinelerini yeniliyor, temizliyor tekrar kullanıma sunuyor

Türkiye’nin otomotiv sektöründeki ilk üretici kuruluşu TürkTraktör, 5 yaşını aşmamış New Holland, CASE ve her marka iş makinelerini değerinde satın alıyor. İkinci el iş makineleri, Ankara ve İzmir’deki TürkTraktör yetkili servislerinde revizyonun yanında ödeme kolaylıkları sağlanarak takas, satış ve kiralama gibi farklı seçeneklerle yeniden müşterilerin hizmetine sunuluyor.

İş Makineleri sektörünün her ihtiyacını karşılayabilecek nitelikte yerli ve ithal ürünlerden oluşan geniş bir ürün gamına sahip TürkTraktör, satış ve satış sonrası gücünü artıracak uygulamalarla sektörde fark yaratmaya devam ediyor. Müşterilerine hızlı ve etkin çözümler sunmayı amaçlayan TürkTraktör İş Makineleri birimi, ikinci el iş makinelerini yenileyerek ikinci el satış ve kiralama imkanlarıyla değerine değer katıyor.

Yenileme sürecinin tamamı TürkTraktör bünyesinde gerçekleşiyor

TürkTraktör, yerinde ve doğru ekspertiz süreçleriyle iş makinesinin eksiklerini ve ihtiyaç duyulan revizyonları belirliyor. Gerekli yenileme işlemlerinin tümünü gerçekleştiren TürkTraktör, müşteri memnuniyeti ilkeleri doğrultusunda satın alma, takas ve kiralama opsiyonlarını da sunuyor. Hoş geldin paketi kapsamında müşterilere tanınan olanaklar arasında kredi kartı ile ödeme ve vadeli satış gibi ödeme kolaylıklarının yanı sıra nakliye çözümleri de yer alıyor. Müşteriler, TürkTraktör’den Case IH ve New Holland marka yeni bir iş makinesi almak istediklerinde takas avantajlarından da faydalanabiliyor.   

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

<strong>Türkiye’de 2022 kasım ayına kadar toplam 9.602 iş makinesi satışı gerçekleşti</strong>

SONRAKİ HABER

<strong>Epiroc, ilk bataryalı yer üstü sondaj makinesini tanıttı</strong>

BENZER HABERLER
Total
0
Share