İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

TürkTraktör, iş makinesi ve yardım tırlarıyla deprem bölgesinde

Türkiye genelinden depremin meydana geldiği afet bölgesine iş makinesi, ekipman ve yardım malzemesi gönderilmeye devam ediyor. TürkTraktör, Ankara AFAD ve Koç Holding Acil Durum Merkezi ile koordineli olarak yardım çalışmalarında yer alıyor.

TürkTraktör, depremin yaşandığı ilk günden itibaren kazıcı-yükleyici iş makinesi, operatör ve sorumlu personelden oluşan kurtarma ekibi desteğini bölgeye ulaştırdı.

Yardım tırları bölgeye gidiyor

Gönüllü çalışanlar ile birlikte toplanan kışlık kıyafet, ayakkabı, battaniye, çocuk bezi, ısıtıcı, powerbank vb. malzemelere ek olarak, su, poşetli ekmek ve konserve gıdalar, geçici konaklamaya elverişli tırlar ve yardım tırları da bölgeye sevk edilmek üzere yola çıktı. TürkTraktör, yaptığı açıklamada bölgeye olan iş makinesi desteğini de sürdüreceğini belirtti.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Ascendum Makina, iş makinesi ve servis desteğiyle deprem bölgesinde

SONRAKİ HABER

Bülent Ersoy, deprem bölgesine 5 adet iş makinesi gönderdi

BENZER HABERLER
Devamını Oku

Borusan Cat, ziyaretçileri ile buluşuyor

Borusan Grup şirketlerinden Borusan Cat, 11 Temmuz 2024’ten itibaren önümüzdeki aylarda çeşitli lokasyonlarda iş makinelerini ve hizmetlerini tanıtmak…
Total
0
Share