İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Wagger Attachments, Komatek 2024’te fuar beklentilerini karşıladı

Komatek 2024 Fuarı’nda yer alan Wagger Attachments, fuarda Smart Roller Çatal ve Kağıt Bobin Ataşmanlarıyla öne çıktı. Müşterilerinin istifleme ve depolama alanındaki ihtiyaçlarını en pratik ve sürdürülebilir yoldan çözümleyen Wagger Attachments, fuarda ziyaretçilerinin beğenisini toplayarak fuar beklentilerini karşıladı.

İş, inşaat ve istif makineleri sektörünü bir araya getiren Komatek 2024’te Wagger Attachments, sergilediği birçok ürün modeliyle öne çıktı. Firmanın Komatek 2024’te tanıttığı ürünler arasında; pamuk balya ataşmanı, 360° rotator, kasa çevirme ataşmanı, kağıt bobin ataşmanı, multipalet ataşmanı, itme-çekme-tutma ataşmanı, fork positioner, beyaz eşya ataşmanı, side-shifter, açılır-kapanır kova ataşmanı, şaftlı side-shifter, üstten kapamalı kova ataşmanı, silaj balya ataşmanı, süpürge ataşmanı, smart roller çatal, hidrolik saman balya ataşmanı yer aldı.

Wager Attachments, fuar süresinde yeni iş birlikleri yapma fırsatı elde etti

Komatek 2024’ün İstanbul’da gerçekleşmesinin global müşterilere erişimi kolaylaştırdığı açıklayan Wagger Attachments, fuarın İstanbul Fuar Merkezinde gerçekleşmesinin oldukça faydalı olduğunu ifade ediyor. Ayrıca fuarda Wagger standının ziyaretçiler tarafından oldukça ilgi gördüğü de vurgulandı. Fuar süresinde Wager Attachments, hedef kitlesine ulaşıp yeni ürünleri tanıtma ve partner firmalar ile görüşerek yeni iş birlikleri yapma fırsatı da elde etti. Ziyaretçilerin ilgisinden memnun kalan Wagger, fuar beklentilerini de karşıladıklarını açıklamalarına ekledi.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Türkiye iş makinesi sektörü, 2024 yılına daha düşük satış adetleriyle devam ediyor

SONRAKİ HABER

HİDROMEK, Komatek 2024’te ilgi odağı oldu

BENZER HABERLER
Devamını Oku

HİDROMEK, Komatek 2024’te ilgi odağı oldu

Avrasya’nın en büyük iş, inşaat, istif makineleri fuarı Komatek 2024 katılımcılarından HİDROMEK, fuarın en geniş standında, ürün gruplarının…
Total
0
Share