İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

XCMG MOTORLU GREYDERLERİ, TÜRKİYE PAZARINDA

DÜNYANIN EN BÜYÜK ÜÇÜNCÜ İŞ MAKİNELERİ ÜRETİCİSİ XCMG GRUP, ÇEŞİTLİ ÜRÜN GRUPLARIYLA YER ALDIĞI TÜRKİYE PAZARINA ŞİMDİ DE MOTORLU GREYDERLERİNİ SUNMAYA BAŞLADI. ÇİNLİ ÜRETİCİ, İLK ETAPTA 220 BEYGİR GÜCÜNDEKİ GR2205 SERİSİNİ PİYASAYA SÜRDÜ.

 

 

Çin’in en büyük iş makineleri üreticilerinden biri olan XCMG Grup, motorlu greyderlerini Türkiye pazarına sundu. Geçtiğimiz yıllarda Türkiye’ye ilk kez giriş yapan ve çeşitli iş makineleri ürün gruplarıyla piyasadaki yerini alan XCMG, artık motorlu greyder pazarında da boy göstermeye başladı. 1997 yılından bu yana motorlu greyder geliştirip üreten XCMG, 100-550 beygir gücü arasında motorlu greyderlerini dünya pazarına sunuyor. Türkiye motorlu greyder pazarına da ilk etapta 220 beygir gücündeki GR2205 serisiyle giriş yapan marka, kısa sürede ürün çeşitliliğini artırmayı planlıyor.

 

DAHA RAHAT KONTROL

Türkiye pazarına sunulan GR2205 motorlu greyder, değişken güç kontrolü, yük algılama ve bağımsız soğutma gibi çeşitli gelişmiş enerji tasarrufu teknolojilerini bir araya getirerek, kullanıcısının maliyetini büyük ölçüde azaltıyor. GR2205 serisi, gürültü azaltma teknolojilerinin uygulanması ve daha iyi sürüş ortamı ile kullanıcılarına daha rahat kontrol ortamı sunuyor. Makinedeki daha az ihtiyaç duyulan çalışma gücü özelliği operatörün emek yoğunluğunu büyük ölçüde azaltarak, ağırlık uyumu ve güçlü çalışma kapasitesine sahip olmayı sağlıyor.

 

 

GÜVENLİ VE KONFORLU KABİN

GR2205 serisinin iç tasarıma entegre edilmiş üç boyutlu ve çok yönlü klima kanalı, ısıtma ve soğutmasıyla kullanıcılarına kolay ısı ayarı yapabildikleri bir ortamda çalışma imkanı sunuyor.

 

ÇOK KAPSAMLI AYDINLATMA VE GÜVENLİK SİSTEMİ

GR2205, gece operasyonlarında güvenlik sağlamak için çeşitli sinyal lambaları, aydınlatma lambaları, çalışma lambaları ve isteğe bağlı bakım lambaları ile donatıldı. Makinedeki geri görüş kamerası sistemi ve entegre ters görüntü sistemi, arka tarafın engelsiz görülmesini sağlıyor. Makine park edildiğinde vitesin hareket etmesine izin verilmeyerek park sistemi üzerinde etkili bir koruma ve güvenlik sağlıyor. Yakıt doldurma işleminin yerden yapılabilmesi ise operatöre daha güvenli ve rahat çalışma ortamı sunuyor.

GÜÇLÜ PERFORMANS

GR2205 döner halka ve aşırı yük korumalı sonsuz dişli kutusu, İntegral açılı konumlayıcı, uzun ömürlü tek silindirli direksiyon ön aksı, XCMG patentli döner yatak arka aksı, ağır hizmet tipi iletim sistemi, ağır hizmet tipi ön aksı, çift devreli servis freni sistemi, kontrol güvenilirliği, güçlendirilmiş döner halka tahrik aksı, elektronik park sistemi vb. birçok ekipman ile donatıldı. GR2205, hassas yüke duyarlı hidrolik sistem, optimize edilmiş güç eşleştirme teknolojisi, makul ağırlık uyumu, bıçak optimizasyon ve yüklü çevirme teknolojisi, tahrik dişlisi, malzeme seçimi ve yüksek frekanslı su verme işlemi ile güçlü performans sergiliyor.

 

GENİŞ GÖRÜŞ ALANI VE AKILLI KONTROL SİSTEMİ

GR2205 serisinin ön görüşü daha fazla genişletilerek, çalışma sırasında daha fazla güvenlik ve konfor sağlanıyor. Makinenin kabini içerisinde geniş açılı dikiz aynası ve her iki tarafta çift dikiz aynası bulunuyor. Makinedeki opsiyonel 2d / 3d otomatik tesviye sistemi, yüke duyarlı hidrolik sistemi, entegre olabilir anahtar paneli ile akıllı kontrol sağlıyor.

 

 

GR2205 greyderin öne çıkan özellikleri

  • Güvenilir ve dayanıklı çalışma cihazı
  • Gelişmiş ve kararlı hidrolik sistem
  • Yüksek güvenilirliğe sahip tahrik aksı
  • Güvenli ve konforlu kabin

 

XCMG
Adres.: Xuzhou Economic Development Zone, Jiangsu, China.221004
Tel
:++86-516-87739271   
Email
:chenhuaixian@xcmg.com  weizhongzheng@xcmg.com    
Website: 
www.xcmg.com

 

Bu bir advertorial çalışmadır

 

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

HİDROMEK 43 YAŞINDA!

SONRAKİ HABER

TETAŞ, İSTİF MAKİNELERİ PAZARINDA HYUNDAI VE ZOOMLION İLE DİKKAT ÇEKİYOR

BENZER HABERLER
Total
0
Share