İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Zoomlion Türkiye, 20 depremzedenin kurtarılmasına katkı sağladı

İlk günden itibaren İMDER başta olmak üzere AFAD ve diğer tüm ilgili kurumlar ile koordinasyon içerisinde hareket etmeyi sürdüren Zoomlion Türkiye, arama kurtarma çalışmalarında ve depremzedelerin yanında olmayı sürdürüyor. Zoomlion, şimdiye kadar enkaz altından 20 depremzedenin kurtarılmasına katkı sağladığını bildirdi.

Depremin yaşandığı ilk gün İMDER ve AFAD ile ortak bir çalışmaya başlayan Zoomlion Türkiye, çalışmaların her aşamasına destek sağlıyor. Afet bölgesinde bulunan üretici marka, iş makineleri, personeli ve bölgeye sevk ettiği yardım malzemeleriyle önemli destekler veriyor. Zoomlion Türkiye, çalışmalar kapsamında şu ana kadar 20 depremzedenin enkaz altından çıkarılmasına katkı sağladıklarını duyurdu.

Zoomlion, sosyal medya kanallarından arama kurtarma çalışmalarına destek vermeyi sürdürdüklerini ve arayan, mesaj atan, destek veren ve gönüllü olarak çalışmak istediklerini bildiren herkese teşekkür etti.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Fatih Vinç, tüm imkanlarıyla deprem bölgesinde

SONRAKİ HABER

Enka Pazarlama, deprem bölgesinde 7/24 servis desteği veriyor

BENZER HABERLER
Devamını Oku

Mecalac, dönüm noktasını kutluyor

Mecalac, şantiye üretim hattındaki 70. yılını kutlayan damperli kamyon serisiyle bu yıl önemli bir dönüm noktasına imza atıyor.…
Total
0
Share