İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Zoomlion Türkiye, Adana Bölge Müdürlüğünü hizmete açtı

Ağırlıklı olarak mühendislik ve tarım endüstrisi alanlarında, önde gelen yüksek teknoloji ekipmanlarının geliştirilmesi ve üretilmesi için faaliyet gösteren Zoomlion, Türkiye’deki stratejik gelişimini sürdürmeye devam ediyor. Zoomlion Türkiye, Adana Bölge Müdürlüğü açılışını 200’ün üzerinde katılımcıyla gerçekleştirdi.

Zoomlion, inovasyon ve geliştirme ile geçen 20 yılı aşkın bir sürenin ardından, şu anda 10 ana kategoriye, 56 ürün hattına ve yaklaşık 600 ürüne sahip olarak küresel bir kuruluş haline geldi. 2018 yılında Zoomlion Türkiye’nin açılmasıyla günden güne büyüyen ve güçlenen kadrosuyla marka, artan yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Son olarak gerçekleştirdiği yatırımı hayata geçiren Zoomlion Türkiye, 13 Ekim tarihinde 200’ün üzerinde katılımcıyla, Adana Bölge Müdürlüğünün açılışını gerçekleştirdi.

Tesis, Adana ve çevre illere hizmet vermeyi amaçlıyor

Zoomlion Türkiye, Eylül 2022’de açılışını yaptığı İstanbul Genel Merkezi’nin ardından; Aralık 2022’de İzmir’de yer alan Ege Bölge Müdürlüğü’nü, Nisan 2023’de Ankara’da yer alan İç Anadolu Bölge Müdürlüğü’nü ve şu an Türkiye’nin 3. Bölge Müdürlüğü olan Adana Bölge Müdürlüğü’nü faaliyete geçiriyor. Adana Bölge Müdürlüğü tesisi; 1600 metrekare alana kurulu olup; 80 metrekare yedek parça depo alanı, 800 metrekare kapalı alanı ve 800 metrekare açık alanla kullanıcılarına çözüm sunuyor. Yeni açılan tesis; satış, satış sonrası hizmetler, servis ve yedek parça merkezi olarak Adana ve çevre illere hizmet vermeyi amaçlıyor. 6 Şubat tarihinde yaşanan yıkıcı Kahramanmaraş depremi sonrası bölgeye 300’ün üzerinde makine sevk eden Zoomlion Türkiye, şu anda aktif olarak Hatay ve çevre illerde çalışan makineleriyle birlikte yeni açılan merkezden daha hızlı servis ve yedek parça temini sağlayacak. Bölgenin yeniden yapılanması için faaliyet gösteren marka, iş ortaklarına ürün ve hizmetlerini en iyi şekilde sunarak, daha sağlam ve güvenilir bir gelecek inşa etmeyi temenni ediyor.

Erkan ÖNER – Zoomlion Adana Bölge Müdürlüğünde Satış Ve Pazarlama Süpervizörü

“Türkiye’de çok ciddi satışlar yapacağımıza inanıyoruz”

Zoomlion Adana Bölge Müdürlüğünde Satış Ve Pazarlama Süpervizörü Erkan Öner: “Yaklaşık 1,5 yıldır Zoomlion ailesinde, Adana Bölge Müdürlüğü Satış ve Pazarlama Süpervizörü olarak çalışıyorum. Yeni açılan Bölge Müdürlüğümüz, 1600 metrekare alana kurulu olarak Adana bölgesinde hizmet vermeye başladı. Ağırlıklı olarak inşaat firmaları, hafriyatçılar, beton santralleri ve vinç işletmelerine hitap ediyoruz. Bu yıl içerisinde bölgemizde çok yoğun bir şekilde ekskavatör, beton pompası ve AWP satışlarımız oldu. Bölge Müdürlüğümüzün açılması ile müşterilerimize satış, servis ve yedek parça anlamında daha hızlı ve daha kaliteli hizmet vermeye başladık. Bildiğiniz gibi özellikle Hatay bölgesinde depremden sonra yaklaşık 300 civarında ekskavatörlerimiz çalışmaya başladı. Mobil servis araçlarımız sürekli sahada olarak müşterilerimize destek oldu. Gerek satış, gerek servis ve gerekse yedek parça anlamında çok hızlı aksiyon alarak müşterilerimize maksimum fayda sağladık ve memnuniyet sağladık. Gelecek yıl, Zoomlion olarak yeni ürünlerimizle farklı sektörlerdeki müşterilere de ulaşarak Türkiye’de çok ciddi satışlar yapacağımıza inanıyoruz. Bölge Müdürlüklerimiz bu yıl içinde hız kesmeden Türkiye’nin birçok bölgesinde hızlı bir şekilde açılmaya devam edecek. Bu şekilde Türkiye’de müşterilerimizin her zaman yanında olan ve güven duyduğu bir marka haline geleceğiz.”

Asım GÜNDOĞDU – Zoomlion Adana Bölgesi Kıdemli Satış ve Pazarlama Uzmanı

“Zoomlion kullanıcılarına SSH konusunda daha hızlı çözümler sunacağız”

Zoomlion Adana Bölgesi Kıdemli Satış ve Pazarlama Uzmanı Asım Gündoğdu: “1,5 yıldır Zoomlion Adana Bölgesi’nde Kıdemli Satış ve Pazarlama Uzmanı olarak çalışıyorum. Zoomlion, her sektöre çözüm sunabilen makineleriyle pek çok kitleye hitap edebiliyor. Marka, çok iyi bir potansiyele sahip olup, müşteriler tarafından da benimsendi. Şehir merkezine yakın bir konumda yer alan tesisimiz, Mersin-Şanlıurfa koridorunda müşterilere hizmet verecek. Bölgede bulunan Zoomlion kullanıcılarına SSH konusunda daha hızlı çözümler sunacağız. Hedefimiz; her iş makinesi kullanıcısının markamızın ürünlerine sahip olmasını sağlamak. Bölge Müdürlüğümüzün açılması ile birlikte bu amacımızı gerçekleştirmeye bir adım daha atmış oluyoruz. Adana Bölge Müdürlüğümüzün, bölgede bulunan tüm müşterilerimize ve önümüzdeki süreçte makine almayı düşünen müşteri adaylarımıza hayırlı olmasını diliyorum.”

Fırat BAY – Zoomlion Adana Bölgesi Kıdemli Satış ve Pazarlama Uzmanı

“Amacımız; müşterilerimizin yeni makine siparişi, servis ve yedek parça taleplerine en hızlı şekilde cevap vermek”

Zoomlion Adana Bölgesi Kıdemli Satış ve Pazarlama UzmanıFırat Bay: “12 yıldır iş makinesi sektöründe faaliyet göstererek, Zoomlion Adana Bölgesi Kıdemli Satış ve Pazarlama Uzmanı olarak çalışıyorum.Bölge olarak Hatay, Osmaniye ve Kahramanmaraş illerinin sorumlusuyum. Zoomlion, ülkemizde yaklaşık bir yıldır faaliyet gösteriyor. Müşterilerimize, firmamız ve makinelerimiz hakkında verdiğimiz doğru bilgiler ve en önemlisi güven ile her geçen gün hızlı bir şekilde büyüyoruz ve büyümeye de devam edeceğiz. Adana Bölge Müdürlüğümüz de stratejik olarak önemli bir konumda faaliyet gösteriyor. Amacımız; müşterilerimizin yeni makine siparişi, servis ve yedek parça taleplerine en hızlı şekilde cevap vermek. Bu hem makine sahiplerini hem de yeni makine alacak olan kişilere büyük bir güven veriyor. Yakın tarihte gelecek olan tarım grubu ve diğer ürünlerimiz ile beraber daha da büyüyeceğimize inanıyorum.”

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

İSHAF, 1.Olağan Genel Kurul toplantısı yapıldı

SONRAKİ HABER

Petrol Ofisi, AdapTech teknolojisi ile yenilenen Maxima'yı anlatmak için ustalarla bir araya geliyor

BENZER HABERLER
Total
0
Share