İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Zoomlion Türkiye, afet bölgesine 5 adet ekskavatör gönderdi

Dünyanın en büyük iş makineleri üreticilerinden biri olan Zoomlion, Kahramanmaraş’ta gerçekleşen ve birçok şehri etkileyen deprem bölgesine 5 adet ekskavatör gönderdi. Zoomlion tarafından gönderilen ekskavatörler, afet alanındaki arama çalışmalarında kullanılacak.

Türkiye’yi yasa boğan depremde arama-kurtarma çalışmaları sürüyor. Olumsuz hava koşulları ve ekipman eksikliği sebebiyle hızlandırılamayan çalışmalara destek vermek isteyen Zoomlion, bölgeye 5 adet ekskavatör göndermek için adım attı. Zoomlion’un sosyal medya hesabından konuya ilişkin yapılan açıklamada, “Zoomlion Türkiye olarak depremzedelerimizin yanındayız! İmder ve Afad ile koordineli olarak afet bölgelerinde arama kurtarma çalışmalarına destek vermek için beş adet ekskavatörümüzü yola çıkardık. Elimizden gelen yardımı yapmaya hazırız, birlikte bu zor zamanları aşmayı temenni ediyoruz.” ifadelerine yer verildi.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

<strong>İş ve inşaat makineleri sektörü, deprem bölgesi için tek yürek oldu</strong>

SONRAKİ HABER

Makina Parkuru’ndan deprem bölgesine ücretsiz iş makinesi desteği!

BENZER HABERLER
Devamını Oku

Mecalac, dönüm noktasını kutluyor

Mecalac, şantiye üretim hattındaki 70. yılını kutlayan damperli kamyon serisiyle bu yıl önemli bir dönüm noktasına imza atıyor.…
Total
0
Share