İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Zoomlion Türkiye, yeni kule vinç modelini İstanbul ve Ankara’daki lansman ile tanıttı

Zoomlion Türkiye, 6 Mart 2024 tarihinde İstanbul’da, 8 Mart 2024’de ise Ankara’da en son teknoloji ile donatılmış yeni kule vinç modelinin lansman törenini davetlilerin katılımıyla gerçekleştirdi. Etkinlikte konuşan Zoomlion Grup Eş Başkanı ve Kule Vinç Grubu Genel Müdürü Tang Shaofang, Uzun kullanım ömrü sağlamayı amaçlayan Zoomlion kule vinçlerinin Türkiye ekosistemine iyi bir şekilde uyum sağladığını ifade etti.

Yeni kule vinçlerin lansman programı Zoomlion Türkiye Kıdemli Pazarlama Uzmanı Melek Çiloğlu’nun karşılama konuşmasıyla başladı. Zoomlion Grup Eş Başkanı ve Kule Vinç Grubu Genel Müdürü Tang Shaofang, etkinlikte kule vinç grubunun stratejisini ve hedeflerini açıkladı. Ardından Zoomlion Türkiye Genel Müdür’ü Keyyum Abduwaki’ şirket kuruluşunu ve Türkiye yapılanmasını anlatan sunumunu paylaştı. Zoomlion kule vinç grubu tanıtım videosunun ardından kule vinç grubu Genel Müdür Yardımcısı Philip YU yeni kule vinç modelinin özellikleri ve üstün yönlerini açıklayan sunumunu gerçekleştirdi ve lansmana özel promosyon kampanyalarını duyurdu.

60 yıllık teknoloji birikimi ile 200.000’den fazla kule vinç teslimatı

2008 yılında Türkiye pazarına giriş yapan Zoomlion Kule Vinç grubu özel tasarımlı modelleriyle kule vinç alanında global pazar lideri firmalar arasında yer alıyor. Zoomlion kule vinçleri “üst düzey, akıllı ve yeşil” ürün konsepti ile uzun ömürlü bir kullanım sağlıyor. Ürün teknolojisindeki yeniliklerini, akıllı üretim yükseltmelerini ve küresel düzeni takip etmeye odaklı sürdüklerini söyleyen Zoomlion Grup Eş Başkanı ve Kule Vinç Grubu Genel Müdürü Tang Shaofang, “Zoomlion Kule Vinçleri, uzun yıllar boyunca küresel kule vinç üreticisi sıralamasında liderlik etmiştir. 60 yıllık teknoloji birikimine ve 200.000’den fazla kule vinci teslim edilmiştir” sözlerini kaydetti.

“Zoomlion kule vinçleri Türkiye ekosistemine iyi bir şekilde uyum sağladı”

Türkiye’de pazarlama, hizmet ve Ar-Ge bölümleri toplamında “Demir Üçgen” olarak adlandırılan 20’den fazla kişiden oluşan bir ekip oluşturduklarını ifade eden Tang Shaofang, “Bunun yanında müşterilerimize en hızlı ve en düşünceli hizmetleri sunmak için denizaşırı iştirak envanteri, Çin limanına yakın baz envanteri ve uzun vadeli malzeme envanterinden oluşan üç seviyeli bir envanter sistemi kurduk. Zoomlion kule vinçleri Türkiye ekosistemine iyi bir şekilde uyum sağladı. Kule vinç sürücüleri, montaj ve demontaj personeli, kiralama birimleri, inşaatçılar, proje tarafları ve düzenleyici kurumlar dahil olmak üzere sektördeki çalışanların tümü Zoomlion kule vinçlere aşina oldu” dedi.

Marka, en hızlı ve güvenilir hizmeti sunmayı ilke ediniyor

Zoomlion ürünlerin taşınması için en az araca, en hızlı kuruluma, en verimli kullanıma ve en kolay bakıma sahip olması, tüm yaşam döngüsü boyunca müşterilerine maliyet avantajı sunuyor. Dijital ve yapay zeka teknolojileri ile uzaktan yönetim ve kendi kendini organize eden ağ teknolojisi sayesinde, uzaktan hata önleme, uzaktan güvenlik denetimi, uzaktan sağlık denetimi vb. gerçekleştirerek ekipman yönetimini daha akıllı hale getiriyor. Zoomlion Kule Vinç Ürün Grubu, Türkiye’de pazarlama, hizmet ve Ar-Ge’den oluşan “demir üçgen” içerisine uzman mühendis ve teknik ekibini yerleştirerek müşterilerine en hızlı ve güvenilir hizmeti sunmayı ilke ediniyor.

Davetliler uzaktan bağlantı ile kule vinç kullanmayı deneyimledi

Açılış konuşmalarının ardından etkinlikte yılın en iyi müşterilerine ödülleri takdim edildi. Daha sonra yakın zamanda sipariş veren müşteriler ile imza töreni gerçekleştirildi. Etkinlik boyunca davetliler uzaktan kumanda edilebilen vinç operatör konsolu ile 5 boyutlu olarak Çin’deki yeni kule vinci kullanmayı deneyimledi. Canlı müzik performansı ile keyifli bir akşam yemeğinin ardından pasta kesim töreni ile lansman etkinliği sonra erdi.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Hareket, 2.200 tonluk dev paletli vinç yatırımı ile sektördeki iddiasını sürdürüyor

SONRAKİ HABER

Simex’in, yeni MP kesici ataşman serisiyle tünel bakımı kolaylaşıyor

BENZER HABERLER
Total
0
Share