İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

AKYILDIZ HAFRİYAT’IN 30 TONLUK EKSKAVARTÖRDEKİ FAVORİSİ: HMK 310 LC

İSTANBUL’UN FARKLI SEMTLERİNDEKİ KONUT PROJELERİNDE YER ALAN AKYILDIZ HAFRİYAT, 2007 YILINDA HİDROMEK İLE TANIŞTIKTAN SONRA FARKLI MARKALARA KAPILARINI KAPATTI. ŞEHİR İÇİNDEKİ DAR ALANLARDA HIZLI VE SORUNSUZ HAFRİYAT ALMAK İÇİN MAKİNE YATIRIMINDA BULUNAN FİRMA, HİDROMEK’İN YENİ H4 SERİSİ HMK 310 LC EKSKAVATÖRÜNÜ PARKINA KATTI.

 

Hafriyat sektöründe önemli bir tecrübeye sahip olan Onur Akyıldız tarafından kurulan Akyıldız Hafriyat, 2005 yılından bu yana hafriyat ve altyapı alanında çalışmalarını sürdürüyor. İstanbul’un çeşitli ilçelerindeki konut projelerinde gerçekleştirdiği başarılı işlerle adından sıkça söz ettiren firma, şu anda Nef Reserve Kandilli Projesi’nde çözüm ortağı olarak yer alıyor.

 

Onur AKYILDIZ – Akyıldız Hafriyat Kurucusu

450 BİN TON METREKÜP HAFRİYAT

56 bin dönümlük alan üzerine inşa edilen ve 36 bloktan oluşan projenin hafriyat ve alt yapı çalışmalarını üstlendiklerini aktaran Akyıldız Hafriyat Kurucusu Onur Akyıldız, “Nef Reserve Kandilli Projesi’ndeki çalışmalarımıza yaklaşık 2 yıl önce başladık. Toplam 450 bin metreküp hafriyat almamız gereken projede şu ana kadar 300 bin metreküp hafriyat aldık. 150 bin metreküp hafriyat içinde yoğun bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 14 ay içerisinde projenin hem hafriyatını hem de alt yapısını bitirmemiz gerekiyor” dedi.

 

“HMK 310 LC, ŞEHİR İÇİNDEKİ İŞLERİMİZDE BİZE BÜYÜK KOLAYLIK SAĞLIYOR.”

25 kişilik ekibi, 3 adet Hidromek ekskavatörü ve çok sayıdaki kamyonlarıyla başarıdan başarıya koşan Akyıldız Hafriyat, tercih ettikleri iş makinelerinin performansı ve yenilikleri ile zorlu işlerin üstesinden geliyor. Güç, performans, yakıt, sağlamlık, servis ve yedek parça bulunabilirliği kriterleri doğrultusunda iş makinesi yatırımı yaptıklarını ifade eden Onur Akyıldız, son olarak Hidromek’in yeni HMK 310 LC ekskavatörünü parklarına kattıklarını söyledi ve şunları ekledi: “Ağırlıklı olarak İstanbul’da faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Bu nedenle sürekli dar ve kısıtlı çalışma alanlarına maruz kalıyoruz. Dar alanlardaki çalışmalarımızın aksamadan daha hızlı ve sorunsuz devam etmesi için de 30 tonluk bir ekskavatöre ihtiyacımız vardı. Hidromek ile yaptığımız görüşmeler neticesinde HMK 310 LC yatırımında bulunduk. HMK 310 LC serisini dar alanlardaki hafriyat işlerimizde kullanıyoruz ve makineden oldukça memnunuz. HMK 310 LC, şehir içinde bize büyük kolaylık sağlıyor.”

 

 

 HİDROMEK İLE SORUNSUZ ÇALIŞMA

Son yıllardaki makine yatırımlarının tamamında Hidromek’i tercih eden firmanın 30 tonluk makine yatırımındaki tercihi de HMK 310 LC oldu. Firma kurucusu Onur Akyıldız, tüm makine yatırımlarında neden Hidromek’i tercih ettiklerini şu sözlerle açıkladı: “Hidromek ilgi ve alakası ile ve güçlü servis ağıyla ön plana çıkan bir marka. Hidromek, makinelerinin kullanıcılarına sağladığı güç, performans ve kalitede zaten açık ara farkını ortaya koyuyor. 2007 yılından bu yana iş makinesi yatırımlarımızda Hidromek’i tercih ediyoruz. Hidromek’in makineleriyle çalışmaya başladığımız günden bu yana işimiz aksamıyor ve operatörlerimiz makine arızalarıyla uğraşmak zorunda kalmıyor. Hidromek’in ekskavatörleri ile yakıt giderlerimizi en aza indirdik. 10 yıldır aktif olarak kullandığımız makinelerimiz bakım haricinde ekstra hiçbir masraf çıkarmadı. Benim ve çevremdeki birçok kişinin Hidromek’i tercih etmesinin en büyük sebebi makinelerin sorunsuz ve yüksek performanslı olmasıdır.”

 

“MAKİNELERDEKİ DEĞİŞİME HAYRAN KALDIM”

Hidromek’ten ilk makinelerini 2007 yılında, son makinelerini ise geçtiğimiz aylarda aldıklarını belirten Akyıldız, makinelerin yıllar içerisindeki değişimini şu şekilde özetledi: “Hidromek’ten 2007 yılında aldığımız makine ile 2021 yılında aldığımız makine arasında çok ciddi bir fark var. Hidromek, yıllar içerisinde kendisini çok iyi geliştirdi ve tamamen Avrupa standartlarına uygun bir makine üretti. Özellikle H4 Serisine ait HMK 310 LC’yi kullandığımda makinenin kabini, konforu, çalışma performansı ve diğer tüm değişimlerine hayran kaldım.”

 

 

“TERCİHİMİZ BUGÜN DE YARIN DA HİDROMEK”

Son olarak Hidromek’in yerli bir marka olduğunu vurgulayan Onur Akyıldız, “Güç, performans ve kalitesiyle işlerimizde bize büyük kolaylık sağlayan yerli markamız Hidromek’in makinelerini kullanmaktan gurur duyuyorum. Hidromek, müşterilerinin talepleri doğrultusunda makinelerinde geliştirmeler yaptı ve gerek Türkiye gerekse dünya pazarında önemli başarılara imza attı. Hidromek, Avrupa standartlarında üretim yapan ve kendisini günden güne yenileyen bir marka. Geçmişte olduğu gibi bugünde ve gelecekte de iş makinesinde marka tercihimizi Hidromek’ten yana kullanacağız” dedi.

 

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

JOHN DEERE'IN GREYDERLERİ SAHAYA İNDİ

SONRAKİ HABER

TÜRKİYE’NİN İLK KADIN KULE VİNÇ OPERATÖRÜ METRELERCE YÜKSEKTE Pİ MAKİNA İLE GÜVENDE

BENZER HABERLER
Total
0
Share