İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

ASKO GLOB ALL, müşterileri ile Güney Kore Develon fabrikasını ziyaret etti

Develon İş Makinaları Türkiye resmi distribütörü ASKO GLOB ALL; fabrika ziyaretleri, yurt içi tanıtımları, fuarlar ve yetkili servislerine yönelik organizasyonlarıyla iş makineleri sektöründeki faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor. ASKO GLOB ALL yetkili servisleri ve müşterileri ile birlikte Güney Kore’nin Ansan bölgesindeki Develon üretim ve yedek parça tesisleri ile HD Hyundai Infracore – Develon’un Seoul ofisine ziyaret gerçekleştirdi.

Dünyanın en büyük iş makineleri üreticileri arasında bulunan HD Hyundai Infracore şirketine bağlı faaliyetlerini sürdüren Develon İş Makinaları Türkiye resmi distribütörü ASKO GLOB ALL, gerek fabrika ziyaretleri gerekse yurtiçi tanıtımlar, fuarlar ve yetkili servislerine yönelik organizasyonlarıyla iş makineleri sektöründeki faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda ASKO GLOB ALL yetkili servisleri ve müşterileri ile Güney Kore’nin Ansan bölgesindeki Develon üretim ve yedek parça tesisleri ile HD Hyundai Infracore – Develon’un Seoul ofisini ziyaret etti.

Üretim prosesleri yerinde incelendi

Geziye katılan müşteri ve servis yetkilileri, Güney Kore Ansan bölgesinde bulunan Develon yedek parça deposunu, paletli ve lastikli ekskavatör üretim tesislerini gezdiler. Fabrika gezisi kapsamında katılımcılar, Develon’un kalite kontrol prosedürleri, motor üretimi ve üretim prosesleri hakkında bilgiler alarak Develon’un üretim teknolojilerini yakından görme imkanı buldular.

Fabrika ziyareti ve kültürel gezi turuyla Türk ziyaretçi heyeti önemli bilgiler edindi

Toplam 34 kişinin katılım sağladığı ziyaretin ikinci gününde, Güney Kore’nin başkenti Seoul’de tarihi ve kültürel gezi gerçekleştirildi. Kore Savaş Müzesine gerçekleştirilen ziyarette, Kore Savaşı’na dair detaylı bilgi edinildi. Türkiye’nin Kore Savaşı’nda Güney Kore’ye verdiği desteğin unutulmaz olduğunu belirten Develon yetkilileri, Güney Kore halkının Türk halkına her zaman müteşekkir olacağını bildirdiler.

Yeni nesil teknolojiler ile küresel pazardaki hedef ilk 5’te olmak

Develon satış ve satış sonrası yetkililerin katılım gerçekleştirdiği gala yemeği ile tamamlanan Güney Kore ziyaretine; Develon Kıdemli Başkan Yardımcı Edward Song, Başkan Yardımcı Edward Chung, Satış Müdürü Abir Kim’de katılım sağladı. Song, tüm katılımcılara ziyaretleri için teşekkür ederek Develon İş Makinaları için Türkiye pazarının öneminden bahsetti. ASKO GLOB ALL firma yetkililerine satış ve satış sonrası faaliyetlerindeki başarıların dolayı teşekkür eden Edward Chung, 2025 yılına kadar küresel pazarda ilk beş marka içinde olma hedefine ulaşmak adına yeni nesil teknolojiler geliştirmeye devam edeceklerini vurguladı.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Türkiye’de ağustos ayına kadar toplam 9.561 iş makinesi satışı gerçekleşti

SONRAKİ HABER

LiuGong, elektrikli lastikli yükleyiciyi piyasaya sürüyor

BENZER HABERLER
Total
0
Share