İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Bauma Fuarı, tüm hızıyla devam ediyor

24-30 Ekim tarihleri arasında ziyaretçilerini ağırlamaya devam eden Bauma Fuarı, tüm hızıyla devam ediyor. Dünya çapı satışlarını sürdüren iş ve inşaat makineleri üreticileri, en yeni ürünlerini ziyaretçiler ile buluşturuyor. Türkiye iş ve inşaat makineleri sektöründe önemli bir paya sahip olan 250’ye yakın Türk firması da, fuar boyunca iş ortakları ile potansiyel müşterilerini ağırlamaya devam ediyor.

Dünyanın en büyük iş ve inşaat makineleri fuarı olan, bu yıl 33’cüsü düzenlenen Bauma Fuarı, 24-30 Ekim tarihleri ​​arasında Almanya’nın Münih kentinde tüm hızıyla devam ediyor. Fuar açılışı Almanya Federal Dijital ve Ulaştırma Bakanı Dr. Volker Wissing ve Bavyera Devlet Başkanı Dr. Markus Söder, Messe München CEO’su Stefan tarafından gerçekleştirildi. Toplam 641.000 metrekarelik bir alanda konumlanan Bauma Fuarı, ilk günden itibaren yüksek katılımcı sayısıyla devam ediyor.

Sektörün lider fuarında, farklı çalışmalara yer veriliyor

Çok sayıda sergisi, canlı gösterileri ve özellikle yenilikleri ile Bauma 2022, uluslararası bir platform olmasının yanında sektörün lider fuarı olarak öne çıkıyor.

Fuar merkezinde bulunan Bauma Forum ise uluslararası konferanslar, önemli notlar ve tartışma panelleri içererek, her gün Bauma’nın ana temalarından birine odaklanıyor. Bilim merkezinde, üniversiteler ve kolejler araştırma projeleri sunma, ağlar kurma ve sürdürme ve araştırmayı canlı bir şekilde hayata geçirme olanağına sahip oluyor.

Türk firmaları, ziyaretçilerini ağırlamayı sürdürüyor

Türkiye iş ve inşaat makineleri sektöründe önemli bir paya sahip olan 250’ye yakın Türk firması, fuar boyunca iş ortaklarını ile potansiyel müşterilerini ağırlamaya devam ediyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Liebherr’in hidrojenle çalışan ekskavatörü Bauma İnovasyon Ödülü'nü aldı

SONRAKİ HABER

Borusan Cat, FG Wilson’ın Türkiye ve Kuzey Irak temsilciliğini üstlendi

BENZER HABERLER
Total
0
Share