İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Borusan Cat, FG Wilson’ın Türkiye ve Kuzey Irak temsilciliğini üstlendi

Borusan Cat, dünyanın önde gelen jeneratör markalarından FG Wilson’ın Türkiye ve Kuzey Irak temsilcisi oldu. Borusan Cat, markanın 6,8 – 2,500 kVA güç aralığındaki açık ve kabinli jeneratör setlerini Türkiye ve Kuzey Irak’taki müşterileriyle buluşturacak.

Harun AKÇINAR-Borusan Cat Enerji ve Ulaşım Endüstrisi İcra Kurulu Üyesi

“Daha İyi Bir Dünya İçin Çözüm Üretiriz” anlayışı ile Türkiye’nin yanı sıra Azerbaycan, Gürcistan, Kazakistan, Kırgızistan ve Uzak Doğu Rusya’da faaliyetlerini yürüten Borusan Cat, dünyanın önde gelen jeneratör markalarından FG Wilson’ın Türkiye ve Kuzey Irak temsilcisi oldu. Borusan Cat, 50 yılın üzerindeki tecrübesi, 150’den fazla ülkeye satışını gerçekleştirdiği 660 bin jeneratör seti ile dizel jeneratör alanının lider markası FG Wilson’ı ürün yelpazesine ekleyerek enerji ve ulaşım alanında gücüne güç kattı.

“FG Wilson, maliyet avantajını yüksek verimlilikle birleştiriyor”

FG Wilson’ın Avrupa’nın en büyük dizel jeneratör set üreticisi konumuna gelerek dünyanın en yaygın ve güvenilir jeneratör markalarından biri olduğunu ifade eden Borusan Cat Enerji ve Ulaşım Endüstrisi İcra Kurulu Üyesi Harun Akçınar, “Borusan Cat olarak iş makineleri, enerji ve ulaşım alanında geniş ürün yelpazemizi müşterilerimizle buluşturuyoruz. Bünyemizde bulunan marka ve ürünler ile müşterilerimize kaliteli çözümler sunarak benzersiz bir deneyim yaşatmak adına kendimizi sürekli yeniliyoruz. Jeneratör alanında dünyanın lider markalarından FG Wilson’ı, Borusan Cat ürün ailesine katmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. FG Wilson’ın, maliyet avantajını yüksek verimlilikle birleştiren ve son teknoloji ile fark yaratan ürünleri artık Borusan Cat farkıyla kullanıcılarla buluşacak. Satış yanı sıra satış sonrası tüm süreçlerde de müşterilerimize değer yaratan hizmetlerimizi sunacağız” açıklamalarını yaptı.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Bauma Fuarı, tüm hızıyla devam ediyor

SONRAKİ HABER

Goodyear, Bauma Fuarı’nda kamyon ve greyderler için ürettiği GP-3E’yi tanıttı

BENZER HABERLER
Total
0
Share