İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

BORUSAN CAT, YENİ ÜRÜNLERİNİ VE KOMPLE ÇÖZÜMLERİNİ “BORUSAN CAT DURMAZ” İLE TANITIYOR

‘DAHA İYİ BİR DÜNYA İÇİN ÇÖZÜM ÜRETİRİZ’ YAKLAŞIMIYLA FAALİYETLERİNİ SÜRDÜREN BORUSAN CAT, YENİ ÜRÜNLERİ, HİZMET VE ÇÖZÜMLERİNİ, 3 VE 4 TEMMUZ’DA SAAT 10:00’DA BORUSAN CAT YOUTUBE HESABINDAN CANLI YAYINLANACAK “BORUSAN CAT DURMAZ” ETKİNLİĞİNDE TANITACAK. ETKİNLİĞİN SUNUMUNU ALİ İHSAN VAROL GERÇEKLEŞTİRECEK.

 

Türkiye’nin yanı sıra Azerbaycan, Gürcistan, Kazakistan, Kırgızistan ve Uzak Doğu Rusya olmak üzere toplam 6 ülkede faaliyetlerini yürüten Borusan Cat, yeni ürünleri, hizmet ve çözümlerini “Borusan Cat Durmaz” Youtube etkinliği ile tanıtıyor. Borusan Cat’in hizmet verdiği tüm endüstrilerin yer aldığı etkinlikte yeni nesil ekskavatörlerden greyder ve yükleyicilere, dizel jeneratörlerden deniz motorlarına kadar pek çok ürün ve çözüm Ali İhsan Varol moderatörlüğünde, Borusan Cat uzmanlarının detaylı sunumlarıyla izleyicilerle paylaşılacak.

 

 

Borusan Cat’in, iş kayıplarını önleyen ve iş sahalarının durmadan çalışmasına olanak tanıyarak operasyonel verimliliği artıran B’Daha iş modeli, makine komponentlerinin yenilendiği Revizyon Merkezleri, iş makinelerinde arıza olasılıklarını önceden tespit edebilen Müneccim uygulaması başta olmak üzere Easypower, SITECH, Mine Star gibi Borusan Cat’in teknolojik çözümleri aktarılacak. Borusan Cat’in müşteri ihtiyaçlarına özel tasarladığı esnek bakım anlaşmaları (MDA Flexi) ikinci el ve kiralama opsiyonları yanı sıra online yedek parça sipariş platformu (PCC) hakkında merak edilen tüm sorular cevaplanacak. 3-4 Temmuz tarihlerinde saat 10:00 itibari ile Borusan Cat Youtube kanalında canlı yayınlanacak etkinliğin moderatörlüğünü üstlenecek Ali İhsan Varol, izleyicilerle ayrıca bilgiye dayalı oyunlar oynayacak ve kazananlar Ücretsiz Bakım Anlaşması ve PCC hediye çeki gibi birbirinden özel ödül ve sürprizlerin sahibi olacak.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

SIGMA KALİTESİ KOSOVA’DA

SONRAKİ HABER

GAZİANTEP HAVAALANI PROJESİ’NDE PERI KALIP VE İSKELE SİSTEMLERİ TERCİH EDİLDİ

BENZER HABERLER
Total
0
Share