İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
SON SAYIMIZ
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Case Construction Minotaur DL550’yi tanıttı

TürkTraktör güvencesinde Türkiye pazarında başarılı faaliyetlerine devam eden Case Construction, global anlamda yeni ürünlerini sahneye çıkarıyor. Case, bu anlamada dozer ve kompakt paletli yükleyici kombinasyonu olduğunu söylediği Project Minotaur’u tanıttı. Şirket, Minotaur DL550 kompakt dozer yükleyicinin piyasadaki türünün ilk makinesi olduğunu söylüyor.

Türkiye iş makinesi sektöründe TürkTraktör distribütörlüğünde yer almaya devam edenCase Construction Equipment, dozer ve kompakt paletli yükleyici kombinasyonu olduğunu söylediği Project Minotaur’u tanıttı. Şirket, Minotaur DL550 kompakt dozer yükleyicinin piyasadaki türünün ilk makinesi olduğunu söylüyor. Makine, başlangıçta Kuzey Amerika’da satışa sunulacak.

Case, DL550 güçlü tesviyeleme ve saha yükleme yeteneklerini birlikte sunuyor

Case CE Kuzey Amerika Ürün Yönetimi Lideri Brad Stemper, “Conexpo-Con/Agg’da 2017’de konsept makinesi Project Minotaur’u gösterdik ve tam da bir konsept makinesi olarak başladı. Yepyeni bir ürün kategorisi olan ve sektördeki diğer her şeyden farklı olan bu makine, pazardaki istek ve ihtiyacı kanıtlayan, müşterilerle hemen bağlantıyı sağlayabildi. Bu makinede 29 patentimiz ve bu makinelerin piyasaya sürülmeye hazır olmasını sağlamak için 10.000’den fazla saha test saatimiz bulunuyor. 8 tondan fazla ağırlığa sahip ve 114 beygir gücü ile çalışan Case, DL550’nin gerçek dozerleme ve tesviye performansının yanı sıra güçlü saha yükleme yeteneklerini de sunuyor. Minotaur DL550’nin ayırt edici gelişiminin, altı yönlü dozer bıçağına sahip şasiye entegre C-çerçevesiyle farklılaşıyor. C-çerçevesi hem makinenin şasisine hem de ataşman kuplörüne hidrolik olarak bağlanıyor. Bu tasarım, çalışma gücünün makinenin tüm gövdesine iletilmesini sağlarken, küçük bir dozerin stabilitesini ve düzgün çalışma düzlemini sağlıyor” sözlerini kaydetti.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

OM Mühendislik, Bauma 2022 fuarında ziyaretçileriyle buluşacak

SONRAKİ HABER

Borusan Cat, Tosyalı Harsco’ya NFT hediye etti

BENZER HABERLER
Devamını Oku

Avrasya Tüneli ne kadar güvenli ?

Son zamanlarda Türkiye’nin pek çok ilinde yaşanan felaketler akıllara çeşitli sorular getiriyor. Gözler Dünya’nın en kalabalık şehirleri arasında…
Total
0
Share