İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Çatalkaya Makina, düşük emisyonlu Deutz motorlarını Komatek’te tanıtıyor

Komatek 2022’de H3-13 numaralı stantta yer alan Çatalkaya Makina, fuarda Stage III ile Stage V arası emisyon sertifikalı, 18kw ile 440 kw güç aralığında 5 adet Deutz markalı dizel motor ile motorlara ait yedek parça ve yan ekipmanlarını sergileyecek.

Fuarda düşük emisyonlu Deutz motorlarını tanıtmak istediklerini ifade eden Çatalkaya Makina Teknik Servisler Direktörü Ali Celal Yektay, “Türkiye’deki iş makinesi imalatçılarının, ürettikleri iş makinelerini yurt dışına kolaylıkla ihraç edebilmeleri için Stage V veya Tier4 final egzoz emisyonuna sahip dizel motor kullanmaları gerekmektedir. Bu yüzden düşük emisyonlu Deutz motorlarını tanıtmak istiyoruz” dedi.

Fuar kapsamında alınacak siparişlerde motor fiyatlarına ek indirim uygulanacağı ve ziyaretçilere çeşitli promosyon dağıtılacağını kaydeden Teknik Servisler Direktörü Ali Celal Yektay, Komatek Fuarı’ndan beklentilerini şu sözlerle özetledi: “İş makinesi üreticilerine ürünlerimizi tanıtmak ve mümkün olursa yeni projelerine motor tedariki yapabilmek, fuardaki en büyük amacımız olacaktır.”

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Vimpo, Türkiye'nin ilk kendi yürür mıcır sericisi VCS5400'ü Komatek'te tanıtacak

SONRAKİ HABER

Hidromek, yeni güçleriyle KOMATEK 2022’ye hazır!

BENZER HABERLER
Total
0
Share