İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Hidromek, yeni güçleriyle KOMATEK 2022’ye hazır!

İş makineleri sektörünün buluşma noktası KOMATEK 2022’ye geniş katılım gösteren HİDROMEK, açık alandaki P2-01 numaralı standında en yeni ürünlerini ve ürün grubundaki tüm makinelerini sergileyecek.

HİDROMEK, KOMATEK 2022 için hazırlıklarını tamamladı. Yeni güçleri HMK 65 ZT midi paletli ekskavatör ve HMK 62 T mini kazıcı yükleyicinin de aralarında bulunduğu geniş ürün yelpazesiyle fuara katılacak olan HİDROMEK, ayrıca yeni sürpriz ürününü de fuarda tanıtacak. Kazıcı yükleyici ürün grubundan yeni HMK 62 T mini paletli kazıcı yükleyicinin yanı sıra HMK 62 SS mini kazıcı yükleyiciyi, HMK 102B ALPHA, HMK 102S ALPHA ve HMK 102S SUPRA’yı da sergileyeceklerini belirten HİDROMEK Pazarlama Müdürü Emrah Aksongur, “Ekskavatör ürün grubumuzdan yeni HMK 65 ZT midi paletli ekskavatör, HMK 145 LC SR, HMK 140 LC, HMK 230 LC, HMK 310 LC, HMK 360 LC, HMK 390 LC HD, HMK 410 LC UHD, HMK 500 LC HD paletli ekskavatörler ile HMK 140 W ve HMK 210 W lastikli ekskavatörler yer alacak. Bunun yanı sıra, HMK 110 CS ve HMK 160 CS toprak silindirleri, HMK 600 MG ve HMK 230 MG motor greyderler ile HMK 635 WL ve HMK 640 WL lastikli yükleyiciler de fuarda ziyaretçilerle buluşacak” dedi. 

HMK 65 ZT, Türkiye’de ilk kez sergileniyor

H4 Serisine ait yeni ekskavatörlerinin de fuardaki yerini alacağına dikkat çeken Emrah Aksongur, “HMK 62 T mini paletli kazıcı yükleyici ve HMK 65 ZT midi paletli ekskavatörümüz de Türkiye’de ilk kez sergilenecek. Toprak silindiri ürünlerimizi de ilk defa sergileyeceğiz. Lastikli yükleyici ürün grubumuzu genişleterek ürün ailemize eklediğimiz yeni ürünümüz HMK 635 WL de fuarda öne çıkan ürünlerden biri olacak. KOMATEK Fuarı’nda yeni sürpriz ürünümüzün de tanıtımını yapacağız” diye konuştu.

Sektör bir araya geliyor

Komatek 2022’nin Türkiye iş makineleri sektöründe düzenlenen en büyük uluslararası fuarlardan biri olarak öne çıktığını kaydeden Emrah Aksongur, “Sektörün bir araya geldiği bu platformda, B2B görüşmelerle ürünlerimizi en iyi şekilde tanıtmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer alıyor. Sektöre kazandırılan yeni ürünler de göz önüne alındığında, KOMATEK 2022’nin oldukça hareketli geçeceğini düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Çatalkaya Makina, düşük emisyonlu Deutz motorlarını Komatek'te tanıtıyor

SONRAKİ HABER

Acarlar Makine Komatek’te yükseliyor!

BENZER HABERLER
Total
0
Share