İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Çatalkaya Makina’dan deprem desteği: Deutz motorlar için ücretsiz yedek parça ve servis

İş ve inşaat, istifleme ve tarım makineleri ile sanayi jeneratörlerinde kullanılan Deutz motorlara teknik servis hizmeti veren servislere orijinal yedek parça temin eden Çatalkaya Makina, deprem bölgesinde kullanılan Deutz motorlar için ihtiyaç duyulan yedek parça ve servis taleplerini ücretsiz bir şekilde karşılayacağını duyurdu.

Kahramanmaraş depremi sebebiyle Türkiye’nin birçok bölgesinde yıkılan binaların altında kalan vatandaşlar için yürütülen arama-kurtarma çalışmaları sürüyor. Çalışmalarda, insan gücünün yanı sıra iş ve inşaat makinelerine ihtiyaç duyuluyor. Bu ihtiyacın giderek arttığı bölgeye iş makineleri gönderilirken, bu makinelerde kullanılan Deutz’un Türkiye’deki tek yetkili bayisi Çatalkaya Makina’dan ücretsiz destek yardımı geldi. Çatalkaya Makina tarafından konuya ilişkin yapılan açıklamada, “06.02.2023 tarihinde ülkemizde yaşanan ve birçok şehrimizde maddi ve manevi zararlara yol açan deprem sebebiyle derin bir üzüntü duymaktayız. Çatalkaya Makina firması olarak, afet bölgelerinde faaliyetlerini sürdüren Deutz motor kullanıcısı kamu ve özel iş makineleri için ihtiyaç duyulan yedek parça ve servis taleplerini ücretsiz bir şekilde karşılayacağımızı belirtmek isteriz” ifadeleri kullanıldı.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

İMDER Başkanı Nadir Akgün: “50 adet iş makinası deprem bölgesine gönderilmek için hazır"

SONRAKİ HABER

“Depreme karşı en etkili çözüm, riskli yapıların dönüştürülmesi”

BENZER HABERLER
Devamını Oku

Borusan Cat, ziyaretçileri ile buluşuyor

Borusan Grup şirketlerinden Borusan Cat, 11 Temmuz 2024’ten itibaren önümüzdeki aylarda çeşitli lokasyonlarda iş makinelerini ve hizmetlerini tanıtmak…
Total
0
Share