İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Caterpillar, ConExpo’da 30’dan fazla makine sergileyecek

Bugüne kadarki en büyük sergisini ABD, Las Vegas’taki ConExpo’da yapacağını belirten Caterpillar, fuar alanında 30’dan fazla makine sergileyecek.

Caterpillar, 14-18 Mart tarihleri ​​arasında Festival Alanındaki Operatör Stadyumunda gerçekleşecek olan gösteri için 70.000 metrekarelik bir gösteri alanı aldı.Markanın, yeni modellerin yanı sıra şarj istasyonlu pille çalışan prototiplerini de fuar alanında sergileyip piyasaya süreceğini bekliyor. Ayrıca her gün biri en son Cat teknolojisine odaklanan ve diğeri şirketin tüm ekipman yelpazesine ışık tutan iki ana ekipman gösterimi sunacak.Yeni teknoloji, hizmetler ve sürdürülebilirliğe bir bakış sunan merkezler de olacak. Cat ayrıca, yakıt verimliliğini ve şantiye verimliliğini artırma gibi sektör konularını derinlemesine ele alan günlük öne çıkan gösteriler sunacak.

ConExpo’da yer alacak yeni makineler

Caterpillar, yeni Cat 950 orta tekerlekli yükleyiciyi, 2023’ün sonlarında üretime geçmesi planlanan yeni nesil Cat 926’yı, 930 ve 938 küçük tekerlekli ED yükleyicilerin ön izlemesini, Entegre Cat Grade teknolojisine ve en yeni System K rotor seçeneklerine sahip yarım şeritli Cat PM822 soğuk planya makinesini, Cat AP455 Mobil-trac asfalt finişerini, mat yoğunluğunu ve pürüzsüzlüğünü iyileştirmek için tasarlanmış modüler tutturma sistemine sahip yeni bir üç boyutlu şap plakasını fuarda sergileyecek.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Hareket Taşımacılık ve katarlı lojistik devi Milaha'dan iş ortaklığı

SONRAKİ HABER

<strong>İş ve inşaat makineleri sektörü, deprem bölgesi için tek yürek oldu</strong>

BENZER HABERLER
Total
0
Share