İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
SON SAYIMIZ
Abonelik Formu
Abonelik Formu

CATERPILLAR HOT WHEELS ARAÇLARLA BİRLEŞTİRDİĞİ STEM EĞİTİMİ İLE ÇOCUKLARA İLHAM VERİYOR

BORUSAN GRUP ŞİRKETLERİNDEN BORUSAN CAT’İN, TÜRKİYE’NİN YANI SIRA AZERBAYCAN, GÜRCİSTAN, KAZAKİSTAN, KIRGIZİSTAN VE UZAK DOĞU RUSYA’DA BAŞARIYLA TEMSİL ETTİĞİ CATERPILLAR, CAT MEYDAN OKUMA SERİSİNİN 11. BÖLÜMÜNDE, OYUNCAK DÜNYASINI BİLİM VE CAT TEKNOLOJİSİ İLE BİRLEŞTİRİYOR. HOT WHEELS®  İŞBİRLİĞİ İLE GERÇEKLEŞTİRİLEN VE CAT TRIAL 11: HOT WHEELS® ADINI TAŞIYAN ETKİNLİK, STEM EĞİTİMİNİN, ÇOCUKLUĞUN SINIR TANIMAYAN HAYAL DÜNYASINI  YETİŞKİNLİK ÇAĞINA TAŞIYAN BİR KÖPRÜ OLDUĞUNU VURGULUYOR.

Cat Trial 11 kapsamında Hot Wheels®’in ikonik araçları Baja Truck, Buggy, Çember aracı   Loop Cars, Rip Rod Cat’in son teknolojileri ve sunduğu hizmetlerle ile gerçek hayat boyutunda yeniden tasarlandı. Özel olarak hazırlanan pistte direksiyon başına geçen akrobasi sürücüleri, Hot Wheels® araçların sürüş zevkini ve Cat teknolojisini heyecan verici bir şekilde sergiledi.

Gelecekte şahit olacağımız birçok yeniliğin temeli olan olacak STEM’in (bilim, teknoloji, mühendislik ve matematik) gücünden yararlanan ve yaratıcılığı iş süreçlerinin merkezinde konumlandıran Cat, bu anlayışın gençler ve geniş kitlelerce paylaşılmasını amaçlıyor. Caterpillar Vakfı, matematik ve bilimdeki başarının doğuştan gelen bir beceri değil, bir erişim meselesi olduğu görüşünü benimseyerek STEM eğitimini, bu alanda yetersiz kalan ülkelere taşıyor.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

KALİTELİ HİZMET İÇİN ‘İŞ MAKİNESİ’ YATIRIMI

SONRAKİ HABER

UKRAYNA’DA KALİTELİ ASFALT ÜRETİMİNDEKİ TERCİH: SIGMA

BENZER HABERLER
Devamını Oku

Avrasya Tüneli ne kadar güvenli ?

Son zamanlarda Türkiye’nin pek çok ilinde yaşanan felaketler akıllara çeşitli sorular getiriyor. Gözler Dünya’nın en kalabalık şehirleri arasında…
Total
0
Share