İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Çin’de satışı durdurma durumu

Case’in ana şirketi CNH Industrial, 31 Aralık 2022’den itibaren Çin’deki tüm inşaat ekipmanı satışlarını durduracağını duyurdu.

2021 boyunca, Case için Çin’deki inşaat ekipmanı satışının toplamı yaklaşık 88 milyon Dolar oldu. Çin, inşaat ekipmanı satışları için dünyanın en büyük pazarı. CNH Industrial, Çin’deki inşaat ekipmanı satış faaliyetlerinin durdurulmasıyla bağlantılı olarak önemli bir masrafa maruz kalmayı beklemediğini söyledi. Şirket, kararın ‘küresel inşaat işi için devam eden geri dönüş planının’ bir parçası olduğunu söyledi. CNH, karara rağmen Çin’deki müşterilerine ve bayilerine tamamen bağlı kaldığını ve mevcut Case İnşaat makineleri filosunu desteklemeye devam edeceğini söyledi. CNH Industrial, tarımın yanında başka sektörler için de ekipman üretiyor. Ancak bu karar, inşaat dışındaki hiçbir alanı etkilemeyecek.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

<strong>Katar'ın dünya kupası maliyetleri</strong>

SONRAKİ HABER

<strong>Çin ekonomisi, yeni projelerle pandeminin etkilerinden kurtulmaya başlıyor</strong>

BENZER HABERLER
Total
0
Share