İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Dieci, GIS’te kontrol sistemini başlatacak

Teleskobik yükleyici üreticisi Dieci, Ekim ayı başında İtalya’da gerçekleştirilecek GIS fuarında yeni bir kontrol sisteminin tanıtımını yapacağını duyurdu.

GIS vinç, kaldırma ve taşıma fuarının dokuzuncusu 5-7 Ekim tarihleri ​​arasında Piacenza Expo merkezinde gerçekleşecek. Dieci’nin “Easy Tech System” teknolojisi, makinenin fonksiyonları arasında optimum kontrol sağlayacak şekilde tasarlandı ve Pegasus 60.35 döner teleskopik yükleyici de dahil olmak üzere üreticinin en yeni ekipmanlarıyla pazara sunulacak.

Farklı çalışma koşullarında optimum çözüm

Easy Tech, daha hassas kumanda kolu kontrolü ve bom bölümlerinin hareketi de dahil olmak üzere; yumuşak, hızlı, normal, eko, duvar ve zemin şeçenekli altı çalışma modunu içeriyor. Gelişmiş Pro devrilme önleme sistemi, makine kullanımdayken çalışma koşulları ve makine konfigürasyonu dikkate alınarak elektronik kontrollü yeni bir yük sensörüyle tamamlanıyor. Ayrıca Easy Tech’in elektronik kontrollü hidrostatik şanzımanı üç farklı sürüş modu da bulunuyor: Normal, sarmaşık ve eko.

Dieci’nin standında da sergilenen Pegasus 60.35, yeni Easy Tech çözümlerini bünyesinde barındıracak.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

STILL ARSER, ikinci el araçları ekonomiye kazandıracak Çerkezköy yatırımını devreye aldı

SONRAKİ HABER

XCMG'nin uluslararası satışları arttı

BENZER HABERLER
Total
0
Share