İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Distribütörlerin marka tercihindeki önemi nedir?

Makina Market, markaları temsil eden distribütörlerin müşteriler üzerindeki etkisini öğrenmek adına anket düzenledi. Anket sonucunda distribütörlerin de markalar kadar önemli olduğu ortaya çıktı.

Distribütör tercihlerinin markalar üzerindeki etkisini öğrenmek isteyen Makina Market, okuyucularına “Distribütörlerin marka tercihindeki önemi nedir?” sorusunu yöneltti. Anketlerde verdikleri oylarla sektöre ilişkin görüşlerini paylaşma imkanı bulan Makina Market okuyucuları, bu soruya “Her ikisi de önemli” yanıtını verdi.

Distribütör tercihleri marka izlenimini etkiliyor

Makina Market ankette, “Her ikisi de önemli, marka daha önemli, çok önemli ve önemsiz” cevaplarına yer verdi. Okuyucuların %45’inin “Her ikisi de önemli” yanıtını verdiği ankette; çok önemli seçeneği %42,5, marka daha önemli seçeneği %10,5 ve son olarak önemsiz seçeneği de %2 oranında oy aldı. Sonuçlar, distribütör tercihlerinin marka izlenimini etkilediğini ortaya koydu.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Grizu nedir? Grizu patlaması neden olur? Cevabını sizin için araştırdık

SONRAKİ HABER

Pehlivan Kardeşler İnşaat, Hidromek ile zirvede!

BENZER HABERLER
Total
0
Share