İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Enka Pazarlama, Marble 2023’te yeni seri makineleriyle dikkat çekti

Distribütörlüğünü yaptığı Hitachi, Bell, TCM ve Okada markalarıyla bu yıl 28’incisi düzenlenen Marble İzmir Fuarı’na katılan Enka Pazarlama, Hitachi’nin Stage V emisyon sınıfındaki yeni ZX350LCH-7 paletli ekskavatörü ve 40 ton sınıfı Bell B40E belden kırma kaya kamyonuyla ziyaretçilerden tam not aldı.

Enka Pazarlama, distribütörlüğünü başarıyla yürüttüğü Hitachi ve Bell iş makineleri, TCM forklift ve Okada hidrolik kırıcıları ile dünyanın en büyük mermer ve doğal taş fuarlarından biri olarak gösterilen, bu yıl da 26-29 Nisan 2023 tarihleri arasında fuarizmir’de gerçekleştirilen 28. Marble İzmir Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı’ndaki yerini aldı. Fuarda ziyaretçilerin yoğun ilgisi ile karşılaşan Enka Pazarlama, standında Hitachi’nin yeni 7 Serisi’ne ait ZX350LCH-7 paletli ekskavatörünü, Hitachi ZW550-5B lastikli yükleyici modelini ve 40 ton sınıfı Bell B40E belden kırma kamyonunu sergiledi. Özellikle Hitachi’nin yeni seri makinelerini müşterilerine tanıtan Enka, fuarda ayrıca OKADA marka hidrolik kırıcılar ve TCM marka forkliftlerini de sergiledi.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Zoomlion 30. kuruluş yıldönümünü, teknoloji fuarı ve görkemli bir karnaval ile kutladı

SONRAKİ HABER

Yanmar Türkiye'de üst düzey atama

BENZER HABERLER
Total
0
Share