İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

ENKA Pazarlama’dan KOMATEK 2022 çıkarması!

Komatek 2022 Fuarı’na kapalı ve açık alan olmak üzere üç farklı stant ile geniş katılım gösteren Enka  fuarda Hitachi’nin mini ekskavatör, yüksek tonajlar dahil ekskavatör ve lastikli yükleyicileri, XCMG’nin fore kazık, silindir ve greyderi, TCM markasının ise yüksek tonajlı akülü forklift ve depo ekipmanlarından oluşan ürün gamını müşterilerinin beğenisine sundu.

Geniş ürün gamıyla Komatek 2022’ye adeta çıkarma yapan ENKA, fuarda  XCMG’nin fore kazık ve yol ekipmanları, TCM markasının akülü forklift ve depo ekipmanları ile Hitachi’nin lastikli yükleyicileri, mini ekskavatörleri ve ekskavatör ürün gruplarını öne çıkardı.

İş makineleri sektörüne yön veren fuarların pandemi nedeniyle son birkaç yıldır yapılamadığına dikkat çeken Enka Pazarlama Genel Müdürü Nadir Akgün, “Pandemi, yüzyüze iletişimi doğrudan etkiledi ancak biz bu süreçte de müşterilerimizin yanında olmaya maksimum gayret gösterdik. Bu uzun sürecin ardından sektör temsilcileri ve müşterilerimiz neredeyse ilk kez Komatek Fuarı çatısı altında bir araya gelme fırsatı bulduk. Her ne kadar ekonomik belirsizlikler devam etse de, fuara katılımın tatmin edici düzeyde ve sektör açısından yeni sezonun başlangıcında belirleyici olduğunu düşünmekteyiz. Komatek Fuarı’na katılmayı sektöre ve derneğe karşı görevimiz olarak görüyoruz. Enka Pazarlama olarak fuarda yer alarak, Türkiye iş makinesi sektörünü destekliyoruz.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Çatalkaya Makina, düşük emisyonlu Deutz motorlarını Komatek’te tanıttı

SONRAKİ HABER

HASEL, HX 500L’yi ilk kez Komatek 2022’de sergiledi!

BENZER HABERLER
Devamını Oku

HİDROMEK, Komatek 2024’te ilgi odağı oldu

Avrasya’nın en büyük iş, inşaat, istif makineleri fuarı Komatek 2024 katılımcılarından HİDROMEK, fuarın en geniş standında, ürün gruplarının…
Total
0
Share