İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
SON SAYIMIZ
Abonelik Formu
Abonelik Formu

HASEL, HX 500L’yi ilk kez Komatek 2022’de sergiledi!

Hyundai CE distribütörlüğünü üstlenmesinin ardından ilk fuar olarak Komatek 2022’ye katılan HASEL, fuarda Hyundai’nin mini ekskavatör, yükleyici, orta segment lastikli ve paletli ekskavatörler ile ürün gruplarına yeni katılan 50 tonluk HX 500L paletli ekskavatörünü Türkiye’de ilk kez sergiledi.

ANFAŞ Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen fuarda açık alan P1-01 numaralı stantta müşterilerini ağırladıklarını ifade eden Hasel İş Makinaları İş Geliştirme ve Planlama Müdürü Mert Paray, “Komatek 2022 HASEL’in Hyundai CE distribütörlüğünü aldıktan sonraki ilk fuarı. Bu anlamda öncelikli hedefimiz bu birleşmenin tüm sektör paydaşları ve müşterilerimize ne kadar isabetli olduğunu göstermekti” dedi.

Fuar süresince müşterilerine çeşitli sürprizlerin sunulduğunu duyuran Paray, ayrıca HX 350L için fuar süresince geçerli özel bir kampanya gerçekleştirdiklerini söyledi ve şunları ekledi: “HX Serisi ekskavatörlerimiz ve yükleyicilerimizin müşterilerimizin ilgisini çekiyor, ayrıca yükselen trend olan mini ekskavatör grubumuzun da fuarın gözdelerinden olduğunu düşünüyoruz. HASEL’in müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan servis ve yedek parça hizmetini de müşterilerimize anlatma fırsatı bulduk.”

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

ENKA Pazarlama’dan KOMATEK 2022 çıkarması!

SONRAKİ HABER

Bronto S90 HLA – X, ilk kez KOMATEK 2022’de sergilendi

BENZER HABERLER
Devamını Oku

Avrasya Tüneli ne kadar güvenli ?

Son zamanlarda Türkiye’nin pek çok ilinde yaşanan felaketler akıllara çeşitli sorular getiriyor. Gözler Dünya’nın en kalabalık şehirleri arasında…
Total
0
Share