İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Epiroc, DP 1820 yıkım öğütücü için performans güçlendiriciyi tanıttı

İnşaat ve madencilik sektörleri için yenilikçi çözümler sunmaya devam eden Epiroc, yıkım ve geri dönüşüm çalışmalarında kullanılan hidrolik yıkım öğütücü çene ataşman modeli olan DP 1820 için performans güçlendiriciyi duyurdu.

İlk olarak Almanya’daki Bauma 2022’de tanıtılan hidrolik yıkım öğütücü çene ataşman modeli DP 1820, faaliyet alanlarında performansı güçlendiren tasarımıyla daha işlevsel bir çalışma sunuyor. 15-20 ton arasındaki ekskavatörlere uyumlu olan DP 1820, ince ve modüler bir tasarımla yıkım çalışmalarında öne çıkıyor. Performans Güçlendirici ile yenilen model yıkım ve geri dönüşüm alanlarındaki çalışmaların hızını daha fazla artırdı.

Epiroc geliştirilmiş performansıyla uygun maliyetli bir çözüm haline getiriyor

Performans güçlendiricinin DP 1820’nin performansını %20 oranında artırdığını belirten Epiroc, bu sayede çalışmalarında daha hızlı ve daha verimli bir şekilde tamamlanmasını hedefliyor. Performans Güçlendirici yalnızca gücü artırmakla kalmıyor aynı zamanda çene döngü süresini %25’e kadar azaltarak şantiyede üretkenliğin artmasına katkı sağlıyor. Ayrıca geliştirilmiş özellikleriyle Performans Güçlendirici takılan bir DP 1820’nin, ekskavatörlerin yakıt tüketimini de %35’e varan ölçüde azalttığı belirtiliyor.

Maliyeti azaltan tasarım ile daha güçlü çalışma bir arada

Epiroc DP serisi Performans Güçlendirici, mevcut ataşmanlara sonradan takılabilmesiyle öne çıkıyor. Farklı gövdeler gerektiren piyasadaki diğer hidrolik beton ezicilerin aksine DP 1820 uygun maliyetli ve kullanışlı bir çözüm sunuyor. DP 1820, 1.820 kg’lık çalışma ağırlığı ve 746 mm’lik çene açıklığı ile hassas kullanım ve etkileyici bir ezme gücü sunuyor. Ayrıca 360 derece sonsuz hidrolik dönüşü sayesinde şantiyede optimum pozisyonlama ve hassas kullanım sağlıyor.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Hafriyat sektörü, “Haliç Kongre Merkezi”nde buluşuyor

SONRAKİ HABER

Üretkenlik, yeni Hitachi ZW310-7 ile daha fazla artacak

BENZER HABERLER
Total
0
Share