İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Furukawa FXJ serisi hidrolik kaya kırıcılar

Furukawa’nın Türkiye distribütörü Güriş İş Makinaları Endüstri A.Ş., Furukawa’nın “Tecrübenin değer gördüğü her yerdeyiz” sloganı ile FXJ serisi kırıcıların Türkiye genelinde satış ve servis hizmetlerini yürütüyor.

 

Furukawa’nın yeni seri hidrolik kaya kırıcıları, ekskavatörlere en son tasarım teknolojilerini sunuyor. Geliştirdikleri çok sayıda patentli yeni teknolojileri ile FXJ serisi performansını arttırarak, daha az bakım gerektiriyor ve sorunsuz çalışıyor. Yeni nesil kırıcılar, üstün güce, en yüksek seviyede güvenirliğe sahip. FXJ serisinin kullanıldığı ekskavatörlerin tonaj aralığı arttı. Bu da makine yatırım maliyetlerini azaltırken, geniş bir kullanım alanı sundu.

 

 

Yenilikçi tasarım ve kırma gücü

Yeni tasarlanan FRD hidrolik kırıcılar dünya pazarına sunuldu. Kırıcılar, FXJ monoblok gövde tasarımı sayesinde pazarda tek olma özelliğine sahip. Bu yeni tasarımla boy saplama kullanımı ortadan kalktı. Yeni monoblok tasarım ile silindir ve ön gövde birleştirildi ve bu sayede boy saplama kullanımına gerek kalmıyor. Yüksek kaliteli çelik ve üretim işlemlerinin sonucunda, daha az ağırlığa sahip ve yüksek performanslı bir kırıcı üretildi. Kırma enerjisi daha önce olduğundan daha fazla arttı.

 

Arttırılmış dayanıklılık

FXJ, yeni ince tasarımıyla yıkım alanlarına ve ocak sahalarında daha kolay kullanılabiliyor. İnce tasarımına ek olarak, vibrasyonu azaltan yeni dizayn üst dampere sahip olan kırıcılar, üretimde en iyi malzemelerin ve en yüksek standartların kullanımı, daha uzun kullanım ömrü ve daha fazla etkiye sahip bir ürün ortaya çıkardı. Yeni ve üstün kaliteli toz keçeleri, toz girişini en aza indirmekte ve kırıcının ömrünü arttırıyor.

 

 

Kolay servis ve düşük işletme maliyeti

FRD servisi kolaylaştırmak için parça sayısını azaltarak monoblok silindiri kullandı. Bu Konstrüksiyon sayesinde boy saplama kullanımına gerek kalmadı. Yeni piston, valf tasarımı; darbe gücünü, sayısını artırmakta ve bakım onarımı kolaylaştırdı. Yüksek kaliteli malzemeler her parçaya daha fazla kullanım ömrü sağlamakta ve genel bakım maliyetini azalttı. Uzun süre arızasız çalışarak rakiplerine göre daha az yedek parça değişimi gerektirdiği için, piyasada en düşük yıllık bakım maliyeti avantajını sağladı.

 

Satış sonrası hizmetler

Güriș İş Makinaları Endüstri A.Ş., orijinal ve kaliteli tüm yedek parçaları stoklarda bulunduruyor ve müşteriden gelen her bir yedek parça talebine en hızlı ve en uygun şekilde çözüme kavuşturuyor. Güriş Endüstri stoklarına periyodik olarak kontrol ederek takviyeler gerçekleştiriyor. Furukawa ile birlikte ekip çalışmasına önem veren Güriş Endüstri, makinelerinin performansını artıracak, işletme maliyetlerini düşürecek, müşterilerini rakiplerine karşı güçlendirecek kaliteli yedek parçaları kullanıma sunuyor. Konusunda uzman mühendis ve teknisyen kadrosu ile Furukawa hidrolik kaya delici ve kırıcıların bakım, tamir ve revizyon işlemlerini dünya standartlarında gerçekleştiriyor.

 

Furukawa FXJ serisi en zor işler için hazır

-Birincil kaya kırma

-Kaya kırma

-Dekapaj, kanal, yol ve rampa düzleştirme

-Demirli beton, ön gerilimli beton, fiber destekli beton ve düşük ağırlıklı beton kırma

-Asfalt, kompozit yüzeyler kırma, hendek, çukur ve toprak kazma

-Temel kazıkları çakma

-Tünel kazısı uygulamalarında

-Liman ve kanalları derinleştirme ve genişletme

-Sadece FRD özel ekipmanıyla, Taş ocağı, maden ocaklarında basamak düzleme ve Demir-çelik ve endüstriyel sektörlerde pota ve kalıp kırma

 

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Zorlu görevlerin kahramanı: “Hidrolik Kırıcılar”

SONRAKİ HABER

Türkiye tarihindeki en büyük yük taşındı

BENZER HABERLER
Devamını Oku

Mecalac, dönüm noktasını kutluyor

Mecalac, şantiye üretim hattındaki 70. yılını kutlayan damperli kamyon serisiyle bu yıl önemli bir dönüm noktasına imza atıyor.…
Total
0
Share