İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

“G Serisi ekskavatörlerimiz ile geleceği şekillendiriyoruz”

İş makineleri alanında araştırma ve geliştirme yapan Çin’in en eski üreticilerinden biri olan Zoomlion, 50 yıllık Ar-Ge deneyimi ile en son teknolojilerin geliştirilmesi ve uygulanması sayesinde ekskavatörün çalıştırma deneyimini ve değer getirisini yeniden tanımlıyor.

8 Eylül 2023 Cuma akşamı İstanbul, Tuzla’daki Genel Müdürlüğünde yeni nesil G Serisi ekskavatörlerinin görkemli bir tören ile lansmanını yapan Zoomlion Türkiye, Türkiye’nin dört bir yanından gelen 200’ün üzerinde müşterisini ağırladı. Geçtiğimiz yıl E-Serisi ekskavatör grubundan en çok alım yapan müşterilere “Yılın En iyi Müşterisi” ödüllerinin verildiği gecede, renkli anlar yaşandı.

“Müşteriler için sürekli değer yaratmak”

Zoomlion International Ekskavatör Ürün Grubu Başkan Yardımcısı Mr. Daniel Zheng ve Zoomlion Türkiye Genel Müdürü Keyyum Abduwaki açılış konuşmalarını yaptılar. İstanbul Genel Müdürlüğü, İzmir ve Ankara Bölge Müdürlüklerinin ardından Adana, Samsun, Trabzon, Antalya ve Diyarbakırda’da şubelerinin yakın zamanda açılacağını belirten Mr. Zheng, Zoomlion’ın Türkiye yatırımlarını artıracağını ifade ederek, Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yıl dönümünü kutladığını ifade etti. Zoomlion Türkiye Genel Müdürü Keyyum Abduwaki, “Müşteriler için sürekli değer yaratmak” felsefesine bağlı kalarak, pazar değişikliklerine uyum sağlayarak, güçlü Ar-Ge, üretim ve hizmet yetenekleri ile müşterilerimize rekabetçi ürün ve hizmetler sunmaya devam ediyoruz” sözleri ile G sersinin sağladığı avantajların bu felsefeye hizmet ettiğini vurguladı.

Yeni siparişler de alınarak sıcak anlaşmalar yapıldı

Avrupa Birliği emisyon standartlarına uyumlu Stage V motor ile donatılmış, yeni Zoomlion G serisi ekskavatörleri beş önemli avantaj sağlıyor. Bu avantajlar arasında; yüksek güç, yüksek performans, akıllı teknoloji, yüksek getiri, yüksek stabilite ve konfor yer alıyor. Lansman töreninde yeni serinin özelliklerini açıklayan bir sunum yapan Zoomlion Türkiye Marmara Bölgesi Satış Süpervizörü Taylan Kılınç, yeni serinin özelliklerini şu şekilde özetliyor: “Daha geniş bir gövde ile daha sağlam bir yapıya sahip yeni seri G sersi ekskavatör modellerimiz, geliştirilmiş pozitif akış kontrol sistemi ile toplam yakıt tüketiminde yüzde 13 azalma sağlıyor. Seri; artırılmış kova kapasitesi ve gelişmiş kazı kuvveti sayesinde daha yüksek performans sağlıyor. +48℃’den -30℃’ye çeşitli zorlu çalışma sahalarında binlerce testten geçirilerek piyasaya sunulan yeni seri; kullanıcılarına en zorlu sahalarda yüksek performans, konfor ve getiri sunuyor.” Yeni G serisinin ilk müşterileri ile imza töreni yapılan gecede yeni siparişler de alınarak sıcak anlaşmalar yapıldı. Hediye çekilişleri, dans gösterileri ve Papion müzik grubunun performansıyla davetliler keyifli bir akşam geçirdi.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

ASKO, ABD’li Hy-Brid Lifts’i satın aldı

SONRAKİ HABER

2.150 ton ağırlığındaki 3 STS vinç, İstanbul’dan Mardaş Limanı’na taşındı

BENZER HABERLER
Total
0
Share