İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

GÜÇ, SAĞLAMLIK VE BOŞTA VURMAMA ÖZELLİĞİ: MTB IQ SERİSİ

MTB’NİN YÜKSEK TEKNOLOJİ İLE ÜRETİLEN MTB IQ SERİSİ AKILLI KIRICILAR, GÜÇLÜ – SAĞLAM ŞASE YAPISI VE BOŞTA VURMAMA ÖZELLİĞİYLE SAHADA ÜST DÜZEY ÇALIŞMA VERİMLİLİĞİ SAĞLIYOR.

 

Dünyanın en büyük hidrolik kırıcı üretim tesisine sahip olan MTB’nin dünya standartlarında ürettiği IQ serisi kırıcılar, zorlu saha şartları için tasarlandı. Paletli ve lastikli ekskavatör, kazıcı yükleyici, mini ekskavatör ve skid steer gibi tüm makinelere uyumlu IQ serisi; küçük, orta ve büyük boy kırıcılar olarak kullanıcılara sunuluyor.

 

 

ÜSTÜN ÖZELLİKLER

 

Mermer ocakları, taş ocakları, tünel, yol yapımı, madencilik, inşaat, yıkım ve geri dönüşüm gibi alanlarda kullanılmak üzere tasarlanan MTB IQ serisi kırıcılar, üstün özellikleri ve dayanıklılığı ile zorlu şartlarda tam performans sağlıyor. Ağır şartlarda çalışan 4,5 ton ile 100 ton sınıfındaki ekskavatörler için; 320 kg ile 7200 kg aralığında 16 adet MTB IQ serisi akıllı kırıcı modeli mevcut olduğu belirtildi.

 

BOŞTA VURMAMA ÖZELLİĞİ

 

IQ serisi kırıcılar, özel tasarımı sayesinde kırıcının malzemeyi kırıp ucun boşa düşmesi durumunda kırıcının boşta vurmasını engeller ve böylelikle dayama burcu, piston ve kırıcı ucunun koruyarak kırıcının daha uzun ömürlü olmasını sağlar.

 

 

Bu bir advertorial çalışmadır

 

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ÖNCEKİ HABER

RAMMER KIRICILAR, ALFATEK GÜVENCESİYLE MÜŞTERİLERİNİN YANINDA

SONRAKİ HABER

PROFESYONEL MADENCİLERİN SEÇİMİ: EPIROC MARBLE KIRICI SERİSİ

BENZER HABERLER
Total
0
Share