İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

PROFESYONEL MADENCİLERİN SEÇİMİ: EPIROC MARBLE KIRICI SERİSİ

EPIROC, MERMER SEKTÖRÜNÜN İHTİYAÇLARINA ÖZEL DİZAYN EDİLEN “EC” MODEL HİDROLİK KIRICILARINI GÖRÜCÜYE ÇIKARDI.

 

Madencilik, altyapı ve doğal kaynaklar endüstrileri için dünyanın önde gelen tedarikçilerinden biri olan Epiroc, en gelişmiş teknolojileri kullanarak en yenilikçi maden ve inşaat ekipmanlarını geliştirip üretiyor. “Gücümüzü kayadan alıyoruz” mottosuyla hareket eden Epiroc, dünyanın ilk hidrolik kırıcısını üretti ve 1963 yılında alınan patent ile hidrolik ataşmanların ekskavatörlerde yepyeni bir şekilde kullanılmasını sağlayarak tüm endüstriyi şekillendirdi. O günden bu yana da dünyanın birçok yerindeki kullanıcılar, Epiroc’un hidrolik ataşmanlarını kullanıyor.

 

MARBLE SERİSİ SAHAYA İNDİ

 

Tüm hidrolik kırıcı modelleri ile müşterilerinin işletme giderlerini önemli ölçüde azaltmayı hedefleyen Epiroc, yeni model kırıcı serisi ile dayanıklılık, yüksek performans ve ekonomi vaat ediyor. Marka şimdi de mermer sektörünün ihtiyaçlarına göre özel dizayn edilmiş olan EC model hidrolik kırıcılarını görücüye çıkardı. Epiroc Marble serisi kırıcılar, müşterilerin kendi sahalarında ve mermer ocaklarında misafir olmaya başladı! Marble serisi kırıcılar, ilk etapta Aksu / Isparta bölgesindeki gri mermer havzasında, Kaklık / Denizli traverten bölgesinde ve Karamanlı / Burdur bej mermer sahalarında müşterilerin kendi operatörleri ve ekskavatörleri ile yoğun olarak çalışmalarını sürdürüyor. Epiroc, mermer sektöründeki tanıtım ve deneme çalışmalarına tüm hızıyla devam ederken müşterilerine performans, dayanıklılık ve toplam sahip olma maliyetlerinde sağladığı avantajları gözler önüne seriyor. Yoğun ilgi sonucunda tanıtım çalışmalarını genişleten Epiroc, Karaman ve Afyonkarahisar’ı da programa dahil etti. Sahada aktif olarak üretimin içerisinde bulunan yetkililer, kırıcılar hakkında “Benzer ağırlıktaki kırıcılara göre daha yüksek performans ve üretim noktalarında odaklanmış durumdadır” yorumunda bulundu.

 

 

BAKIM ARALIKLARI UZADI, SAHADA KALMA SÜRESİ ARTTI

 

EC 100

Epiroc Marble serisi kırıcılar, performansını hibrit (hidrolik ve gaz) darbe enerji üretimi, yüksek verimli hidrolik iç yapı ve vuruş darbe modu seçimi gibi önemli teknolojik alt yapılarına borçlu. Marble serisi, standart olarak sunulan otomatik yağlama ünitesi CL (ContiLube), her koşulda düzenli ve dengeli yağlama yaparak kırıcı ön aşınma parçalarının ömrünü uzatarak, operatöre ve bakım ekibine büyük kolaylık sağlıyor. Ayrıca, kırıcılardaki ön aşınma parçalarının tümünün kırıcı tamamen demonte edilmeden, atölyeye gelmeden sahada hızlıca değiştirilebiliyor. Hâlihazırda periyodik bakım aralıkları uzatılmış olan Marble serisi kırıcılar, bu özelliği ile de sahada kalma süresini bir hayli artırmış durumda. Geniş servis ağı, düşük bakım maliyetleri ve yüksek performans ile müşterilerin beğenilerini toplayan Epiroc Marble serisi kırıcılar, rekabetçi kampanyalı lansman fiyatları ile müşterilerine hizmet vermeye hazır.

 

 

EPIROC MARBLE SERİSİ KIRICININ ÖZELLİKLERİ

 

  • Darbe Ünitesi Havalandırma Sistemi
  • Çalışma Modu Seçimi
  • Otomatik Yağlama Ünitersi
  • Sahada değiştirilebilen Burç sistemi
  • Hibrit Darbe Teknolojisi
  • VibroSilenced Plus özelliği
  • Gelişmiş Kontrol Teknolojisi

 

Bu bir advertorial çalışmadır

 

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ÖNCEKİ HABER

GÜÇ, SAĞLAMLIK VE BOŞTA VURMAMA ÖZELLİĞİ: MTB IQ SERİSİ

SONRAKİ HABER

OKADA HİDROLİK KIRICILARDAN YÜKSEK PERFORMANS  

BENZER HABERLER
Total
0
Share