İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

OKADA HİDROLİK KIRICILARDAN YÜKSEK PERFORMANS  

ENKA PAZARLAMA TARAFINDAN HİDROLİK KIRICI PAZARINA SUNULAN OKADA MARKA KIRICILAR, BOŞTA VURMAYI ÖNLEYİCİ SİSTEM VE AŞINMA ÖNLEYİCİ KUTU STİLİ BRAKET TASARIMI İLE DİKKAT ÇEKİYOR.

 

Dünyanın önde gelen iş makineleri üreticilerinin Türkiye distribütörlüğünü yürüten Enka Pazarlama, hidrolik kırıcı sektöründe de Okada marka kırıcıları müşterileriyle buluşturuyor. Taş ocağı, madencilik, inşaat, yıkım ve daha pek çok alanda tercih edilen Okada kırıcılar, üstün gücü ile ocağın her alanında, maden çıkarmada, hafriyatta, yıkımda yüksek performans sağlıyor.

 

 

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

 

Aşınmaya karşı dayanıklı çelikten üretilen Okada hidrolik kırıcılar, vuruş hız ayarına kolay erişim, çift gresleme noktası, daha kalın alt plaka, otomatik yağlama sistemi (opsiyon), arka somunları sıkmak için erişim penceresi, boşta vurmayı önleyici sistem, aşınma önleyici kutu stili braket tasarımı, vuruş hız ayarı, yüksek basınçlı akümülatör ve otomatik yağlama sistemi (opsiyon) ile fark yaratıyor.

 

KIRICI ÖZELLİKLERİ

Çalışma basıncı, çalışma debisi, vuruş sayısı, çalışma ağırlığı, toplam uzunluk, uç çapı, taşıyıcı makine ağırlığı ve taşıyıcı makine yağ debisi ile kullanıcılarına avantajlar sağlayan Okada hidrolik kırıcılar, sahada sergilediği performansıyla her geçen gün piyasadaki bilinirliliğini artırıyor.

 

 

 

 

Bu bir advertorial çalışmadır

 

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

PROFESYONEL MADENCİLERİN SEÇİMİ: EPIROC MARBLE KIRICI SERİSİ

SONRAKİ HABER

DAHA HIZLI DAHA GÜÇLÜ

BENZER HABERLER
Total
0
Share