İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

DAHA HIZLI DAHA GÜÇLÜ

“FURUKAWA YENİ NESİL FXJ SERİSİ HİDROLİK KAYA KIRICILAR”

 

FURUKAWA HİDROLİK KAYA KIRICI VE DELİCİLERİ İÇİN TÜRKİYE GENELİNDE GENİŞ SERVİS AĞI VE UZMAN EKİBİ İLE HIZLI, KALİTELİ SATIŞ SONRASI BAKIM VE YEDEK PARÇA HİZMETLERİ VEREN GÜRİŞ ENDÜSTRİ, İŞ ORTAKLARINA HEM ZAMAN HEM DE MALİYET AÇISINDAN BÜYÜK KAZANÇ SAĞLIYOR.

 

İş makineleri sektöründe geniş bir marka ve ürün gamına sahip olan GÜRİŞ Endüstri, sektörlerinin dünya çapında önde gelen firmalarından olan Furukawa Hidrolik Kaya Kırıcı ve Delicileri, Robit Kaya Ekipmanları, Schwing Beton Pompaları ve Kitamura Takım Tezgahları’nın Türkiye tek yetkili distribütörlüğünü yürütüyor.

 

,

SORUNSUZ ÇALIŞMA

 

GÜRİŞ Endüstri’nin Türkiye genelinde geniş servis ağı ve uzman ekibi ile hızlı, kaliteli satış sonrası bakım ve yedek parça hizmetleri sunduğu Furukawa’nın yeni nesil HCR serisi delicileri ve FXJ serisi kırıcıları ile her türlü yer üstü ve yer altı; kazı, inşaat, tünel, madencilik ve yıkım faaliyetleri gerçekleştirilebiliyor. Furukawa’nın yeni nesil FXJ Serisi Hidrolik Kaya Kırıcıları, ekskavatörlere en son tasarım teknolojilerini sunuyor. Geliştirilen çok sayıda patentli yeni teknolojiler ile FXJ serisi performansı arttırıldı. FXJ serisi daha az bakım gerektiriyor ve sorunsuz çalışıyor.

 

 

BOŞTA VURMAMA ÖZELLİĞİ

 

Üstün güce ve en yüksek seviyede güvenirliğe sahip olan FXJ Serisi Hidrolik Kaya Kırıcılar, yenilikçi dizayn, yüksek vurma gücü, üstün performans, boșta vurmama özelliği, dayanıklı yekpare dıș gövde, basınç emniyet valfi , toz almayı önleyen fonksiyonu ile ciddi maliyet avantajları sağlıyor ve kullanıcılarına düșük bakım maliyet sunuyor.

 

FURUKAWA FXJ 275 TEKNİK ÖZELLİKLERİ:

 

Çalışma Ağırlığı: 1.916 kg

Çalışma Yağ Basıncı: 16.0 – 18.0 Mpa

Yağ Debisi: 145 – 220 lt/dak

Darbe Sayısı: 350 – 550 Bpm

Darbe Enerjisi: 3.870 joule

Uç Çapı: 140 mm

Uç Boyu: 770 mm

Uç Ağırlığı:  135 kg

Uygun Eskavatör Ağırlığı: 21 – 29 Ton

 

Bu bir advertorial çalışmadır

 

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

OKADA HİDROLİK KIRICILARDAN YÜKSEK PERFORMANS  

SONRAKİ HABER

GÜÇ ORTAĞINIZ HKM HİDROLİK KIRICI MAKİNE

BENZER HABERLER
Total
0
Share