İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Hareket, Tadano CC 38.650-1 sipariş etti

Uzman kadrosuyla, ağır kaldırma ve taşımacılık hizmetleri sunan Hareket, bir adet Tadano CC 38.650-1 sipariş etti. Hareket CEO’su Abdullah Altunkum, “Yeni CC 38.650-1’imiz rüzgar türbinlerinin montajı iş alanına başarıyla katılmak için mükemmel bir şekilde hazırlanmamızı sağlayacak” dedi.

Müşterilerine petrokimya, yenilenebilir enerji, güç sektörü, yeşil alan, tesis kapatma, bakım ve açık deniz projeleri alanlarında verdiği hizmetlerle gücüne güç katan Hareket, bir adet Tadano CC 38.650-1 sipariş etti. Dünyanın en büyük vinç üreticilerinden biri olan Tadano, 2023 yılının ilk çeyreği sonunda, rüzgar türbinlerinin montajı için teslim edilmesi planlanan vinçleri devreye alacak. Tadano; vinçlerinin 12 metre yarıçapında, 650 ton kaldırma kapasitesi ve 8.448 ton/metre maksimum yük momenti ile 117 m’ye kadar göbek yüksekliğine sahip rüzgar türbinlerini kurmak için yeterli güç ve erişim sağladığını ifade ediyor. Hareket CEO’su Abdullah Altunkum, “Rüzgar türbinlerinin montajı şu anda Türkiye, BDT ve Avrupa’da gerçekten gelişen bir pazar. Yeni CC 38.650-1’imiz bu kazançlı iş alanına başarıyla katılmak için mükemmel bir şekilde hazırlanmamızı sağlayacak” dedi.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

<strong>Komatsu Europe, lastikli yükleyiciler için yeni sistemini tanıttı</strong>

SONRAKİ HABER

<strong>Volvo CE, elektrikli lastikli yükleyicilere yatırım yapıyor</strong>

BENZER HABERLER
Devamını Oku

Borusan Cat, ziyaretçileri ile buluşuyor

Borusan Grup şirketlerinden Borusan Cat, 11 Temmuz 2024’ten itibaren önümüzdeki aylarda çeşitli lokasyonlarda iş makinelerini ve hizmetlerini tanıtmak…
Total
0
Share