İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

HYUNDAI, MİNİ EKSKAVATÖR PAZARINDA DA VARIM DİYOR!

YAKIT MALİYETLERİ DOLAYISIYLA SON YILLARDA BEKO LOADER TALEPLERİNİN MİNİ EKSKAVATÖRLERE DÖNMESİ, AVRUPA’DA ÇOK UZUN ZAMANDIR DEVAM EDEN BİR TREND. TÜRKİYE DE SON İKİ YILDIR BU YÜKSELİŞE AYAK UYDURUYOR. HYUNDAI İSE MİNİ EKSKAVATÖR GRUBUNDA YER ALAN ÇÖZÜMLERİ İLE MÜŞTERİLERİNE DESTEK OLMAYA DEVAM EDİYOR.

 

Kentlerde peysaj, alt yapı, drenaj, yıkım kırım ve tadilat işlerinde tercih edilen mini ekskavatörler tarım alanları ve seracılıkta da farklı alanlara hizmet verebiliyor. Bu segmentteki dört ayrı modeli ile HYUNDAI, HASEL İş Makinaları güvencesiyle sunulan satış sonrası hizmetleri ile de rakiplerinden ayrılıyor.

 

R18 – 9AK

 

1.855 kg ağırlığı ve 16.2 HP motor gücüyle segmentinin en güçlü makinalarından biri olan R18 – 9AK açılıp kapanan palet genişliği ile 1 metrelik dar alanlardan dahi geçiş sağlayabilen en kompakt ürünümüz.

 

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

 

Bütün pistonlarda koruyucu sayesinde uzun ömürlü kullanım Kırıcı tesisatındaki küresel vana ve kırıcı tesisatını farklı ataşmanlar için çift yön kullanımı Katlanabilir dozer bıçağı yan parçaları Kova koparma gücünü %30 arttıran kop sistemi

 

R-35Z

 

3.790 kg ağırlığında 24.4 HP gücünde 55cm genişliğinde orijinal kovası ve sıfır kuyruk özelliği ile dar alanlarda mükemmel hareket kabiliyetine sahip R-35Z kullanım kolaylığı ve yakıt ekonomisiyle öne çıkıyor.

 

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

 

Klima rahatlığı ile daha uzun süren operatör konforu Kırıcı ataşmanın farklı ataşmanlar için çift yönlü kullanılabilirliği Otomatik rölanti özelliği ile 5 saniye işlem yapılmadığında makinanın rölantiye düşmesi ile motor ömrü uzatılır ve yakın ekonomisine katkı sağlar.

 

R-55

 

5.650 kg çalışma ağırlığı 57 HP motor gücü ile segmentinin en güçlü makinası. Orijinal kovası ile 74 cm kanal açma yeteneğine sahip.

 

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

 

Klima rahatlığı ile daha uzun süren operatör konforu Yatık transfer pompası ile bidon ile yakıt dolumunda yaşanan zorluklara ve yakıt kaybına son veriliyor. Palet korumaları ile palet atma olayı minimize edilir. Otomatik rölanti.

 

R-80CR

 

R80CR-9’un kısa dönüş yarıçapı operatörün bina civarı ve kentsel bölgeler gibi sıkışık bölgeler gibi sıkışık yerlerde çalışabilmesini sağlar.Bu tasarım,ekskavatörün yerin sınırlı olduğu çalışma ortamlarında kolayca ve verimli bir şekilde kullanılabilmesini sağlar.

 

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

 

8.510 kg çalışma ağırlığı 59.6 HP, 80 cm orijinal kova genişliği. Sıfır kuyruk özelliği ile muhteşem hareket kabiliyeti Kabin öne yatırma özelliği ile bakım ve servis kolaylığı.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

TÜRKİYE İMSAD AYLIK SEKTÖR RAPORU AÇIKLANDI

SONRAKİ HABER

YANMAR MİNİ EKSKAVATÖR ÇÖZÜMLERİ

BENZER HABERLER
Total
0
Share