İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

YANMAR MİNİ EKSKAVATÖR ÇÖZÜMLERİ

DÜNYANIN ÖNDE GELEN İŞ VE İSTİF MAKİNESİ MARKALARINI TEK ÇATI ALTINDA TOPLAYAN TSM GLOBAL, MİNİ EKSKAVATÖR PAZARINA SUNDUĞU JAPON YANMAR MİNİ EKSKAVATÖRLERİNİN GENİŞ ÜRÜN HATTI İLE MÜŞTERİLERİNE AVANTAJLI SEÇENEKLER SUNUYOR.

 

TSM GLOBAL tarafından Türkiye pazarına sunulan Japon mini ekskavatör devi Yanmar’ın mini ekskavatör, mini damper ve mini yükleyici makineleri tüm şehir içi uygulamaları ve kompakt makine ihtiyaçlarını karşılıyor. Yamar’ın geniş ürün hattında 1 tondan 10 tona kadar kompakt mini paletli ve 12 tona kadar lastikli ekskavatörler bulunmakta olup, mini damperler ile mini yükleyiciler de yine bu marka altında sunulan diğer kompakt ürünler arasında yer almakta. Yanmar mini ekskavatör ürün grubunda VIO17, SV26, VIO26- 6, VIO33-6, VIO38-6, VIO50-6A, SV60 ve B7-6 Sigma serileri öne çıkan paletli mini ekskavatör modelleridir.

 

 

YANMAR’IN KÜÇÜK DEVİ!

 

Yanmar mini ekskavatör ürün grubunda yer alan, gerek sağlamlığı ve hızı ile gerekse yüksek iş kapasitesi ve benzersiz özellikleri ile dikkat çeken modellerinden biri VIO17 serisidir. Gerçek sıfır kuyruk tasarıma sahip VIO17, paletlerden taşmayan yapısıyla dar alanlarda yüksek performansla çalışma imkânı sunmaktadır. Yanmar VIO17, 13.7 hp’lık güç üreten yeni nesil Yanmar 3TNV70 serisi motoru ile düşük yakıt sarfiyatı ve yüksek performansa sahiptir. 1.765 kg’lık çalışma ağırlığı bulunan VIO17, güçlü hidrolik sistemi sayesinde çok hızlı ve seri çalışma imkânı sunuyor. Mükemmel dengeli tasarımını hidrolik olarak açılır kapanır şase ile pekiştiren VIO17, yine genişletilip daraltılabilen dozer bıçağı ile bu dengeli yapısını daha da kullanışlı hale getirmiştir. 1.550 kgf’lik koparma gücü ile dikkat çeken VIO17, 2.310 mm’lik kazı derinliği ile de alt yapı ve inşaat projelerinde büyük avantaj sağlamaktadır. Özel tasarım kauçuk paleti çok zorlu zemin şartlarında yıllarca sorunsuz çalışırken yüksek tutunma özelliği ile eğimli sahalarda ve bahçe, orman gibi zemini bitki ile kaplı alanlarda inanılmaz performans gösteriyor. VIO17 kompakt yapısı ile sera içinde, meyve ve fındık bahçelerinde, tarla ve orman teraslama projeleri gibi ağaç dalları altında da çalışma imkanı sunuyor.

 

 

KONFOR VE GÜVENLİK

 

Yanmar VIO17, özel tasarım silindir korumaları ile makine ömrünü uzatırken, geniş görüş açısı, ergonomik koltuk ve kumanda kolu tasarımını birleştirdiği geniş ayak boşluğu ve yüksek standartlara sahip güvenlikli kanopi platformu ile operatöre maksimum çalışma konforu sunmaktadır. Zorlu saha koşullarında dış etkenlerden etkilenmeyen özel deri kaplama koltuğu rahatlıkla temizlenebilmekte, ayarlanabilir yapısı ile kullanım konforunu pekiştirilmektedir. Yanmar VIO17 mini ekskavatörler kompakt ölçüleri, açılır kapanır şasesi, dozer bıçağı, güçlü motoru, düşük yakıt sarfiyatı ve mükemmel tasarımı ile kullanıcıların beklentilerinin de üzerinde bir performans sergilemektedir. TSM Global güvencesi ile Türkiye pazarına sunulan Yanmar mini ekskavatörler, 3 yıl 3000 saatlik benzersiz garantisi, 500 saatlik bakım periyodu, düşük işletme maliyeti ve mükemmel Japon teknolojisi ile rakiplerine fark atıyor.

 

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

HYUNDAI, MİNİ EKSKAVATÖR PAZARINDA DA VARIM DİYOR!

SONRAKİ HABER

SEKTÖRÜN ZİRVESİ MERMER İÇİN TOPLANDI

BENZER HABERLER
Devamını Oku

Mecalac, dönüm noktasını kutluyor

Mecalac, şantiye üretim hattındaki 70. yılını kutlayan damperli kamyon serisiyle bu yıl önemli bir dönüm noktasına imza atıyor.…
Total
0
Share