İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

HASEL’de Komatek 2022 heyecanı!

Hyundai CE distribütörlüğünü üstlenmesinin ardından ilk fuar olarak Komatek 2022’ye katılan HASEL, fuarda Hyundai’nin mini ekskavatör, yükleyici, orta segment lastikli ve paletli ekskavatörler ile ürün gruplarına yeni katılan 40 ve 50 tonluk HX Serisi paletli ekskavatörlerini sergileyecek.

ANFAŞ Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen fuarda açık alan P1-01 numaralı stantta müşterilerini ağırlayacaklarını ifade eden Hasel İş Makinaları İş Geliştirme ve Planlama Müdürü Mert Paray, “Komatek 2022’i HASEL’in Hyundai CE distribütörlüğünü aldıktan sonraki ilk fuarı. Bu anlamda öncelikli hedefimiz bu birleşmenin tüm sektör paydaşları ve müşterilerimize ne kadar isabetli olduğunu anlatmak olacaktır” dedi.

Mert PARAY – Hasel İş Makinaları İş Geliştirme ve Planlama Müdürü

Fuar süresince müşterilerine çeşitli sürprizlerin olacağını duyuran Paray, ayrıca HX 350L için fuar süresince geçerli özel bir kampanya yapacaklarını söyledi ve şunları ekledi: “HX Serisi ekskavatörlerimiz ve yükleyicilerimizin müşterilerimizin ilgisini çekeceğini, ayrıca yükselen trend olan mini ekskavatör grubumuzun da fuarın gözdelerinden olacağını düşünüyoruz. HASEL’in müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan servis ve yedek parça hizmetini de müşterilerimize anlatma fırsatı bulacağız.”

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

ENKA Pazarlama’dan KOMATEK 2022 çıkarması!

SONRAKİ HABER

Vimpo, Türkiye'nin ilk kendi yürür mıcır sericisi VCS5400'ü Komatek'te tanıtacak

BENZER HABERLER
Total
0
Share