İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

ENKA Pazarlama’dan KOMATEK 2022 çıkarması!

Komatek 2022 Fuarı’na kapalı ve açık alan olmak üzere üç farklı stant ile geniş katılım gösteren Enka  fuarda Hitachi’nin mini ekskavatör, yüksek tonajlar dahil ekskavatör ve lastikli yükleyicileri, XCMG’nin fore kazık, silindir ve greyderi, TCM markasının ise yüksek tonajlı akülü forklift ve depo ekipmanlarından oluşan ürün gamını müşterilerinin beğenisine sunacak.

Geniş ürün gamınyla Komatek 2022’ye  adeta çıkarma yapan ENKA, fuarda  XCMG’nin fore kazık ve yol ekipmanları, TCM markasının akülü forklift ve depo ekipmanları ile Hitachi’nin lastikli yükleyicileri, mini ekskavatörleri ve ekskavatör ürün gruplarını öne çıkaracak.

Nadir AKGÜN – ENKA Pazarlama Genel Müdürü

İş makineleri sektörüne yön veren fuarların pandemi nedeniyle son birkaç yıldır yapılamadığına dikkat çeken Enka Pazarlama Genel Müdürü Nadir Akgün, “Pandemi, yüzyüze iletişimi doğrudan etkiledi ancak biz bu süreçte de müşterilerimizin yanında olmaya maksimum gayret gösterdik. Bu uzun sürecin ardından sektör temsilcileri ve müşterilerimiz neredeyse ilk kez Komatek Fuarı çatısı altında bir araya gelme fırsatı bulacağız. Her ne kadar ekonomik belirsizlikler devam etse de, fuara katılımın tatmin edici düzeyde ve sektör açısından yeni sezonun başlangıcında belirleyici olacağı düşünmekteyiz. Komatek Fuarı’na katılmayı sektöre ve derneğe karşı görevimiz olarak görüyoruz. Enka Pazarlama olarak fuarda yer alarak, Türkiye iş makinesi sektörünü destekleyeceğiz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Parçacı İş Makinaları, yedek parça çözümlerini KOMATEK 2022’de sergileyecek

SONRAKİ HABER

HASEL'de Komatek 2022 heyecanı!

BENZER HABERLER
Total
0
Share