İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Parçacı İş Makinaları, yedek parça çözümlerini KOMATEK 2022’de sergileyecek

İş makineleri yedek parça sektörünün önemli oyuncuları arasında yer alan Parçacı İş Makinaları, Komatek 2022’de OEM hidrolik pompa yedek parça ürün grubu ağırlıklı olmak üzere, Komatsu yedek parça ürün gruplarını da sergileyecek.

Kapalı alan Hol 1-2 numaralı stantta müşterileri ağırlayacak olan Parçacı İş Makinaları, fuar boyunca özellikle Koi ve BASS markalarını ön planda tutarak, stoğa yeni giren ürünlerinin tanıtımını gerçekleştirecek. İhracat odaklı çalışmalar yürüten Parçacı İş Makinaları, fuarda yabancı ziyaretçiler için de özel çalışmalar ve fırsatlar sunmayı planlıyor.

Nusret BÜYÜKÇELEBİ Parçacı İş Makineleri CEO’su

Komatek 2022’nin pandemi ve diğer sebeplerle bunalan piyasaya yeni ve taze bir nefes olacağı beklentisi içerisinde olduklarına dikkat çeken Parçacı İş Makinaları CEO’su Nusret Büyükçelebi, “Herkesin bu tarz fuarlara uzun zamandır ihtiyacı var. İç piyasada bile hala büyük bir potansiyel mevcut. Bu fuarda da hep beraber bu potansiyeli değerlendirmek istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Petrol Ofisi, iş makinesi sektörüne yönelik ürünleriyle KOMATEK 2022’de

SONRAKİ HABER

ENKA Pazarlama’dan KOMATEK 2022 çıkarması!

BENZER HABERLER
Total
0
Share