İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

HİDROMEK, BİR KEZ DAHA EN BÜYÜK SANAYİ KURULUŞLARI ARASINDA

DÜNYANIN EN BÜYÜK İŞ MAKİNESİ ÜRETİCİLERİ ARASINDA YER ALAN HİDROMEK, BU YIL TÜRKİYE’NİN VE EGE’NİN EN BÜYÜK SANAYİ KURULUŞLARINI AÇIKLAYAN LİSTELERDE GEÇEN YILA GÖRE ÜST SIRALARA TIRMANDI.

 

İstanbul Sanayi Odası tarafından açıklanan ‘Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu’ (İSO 500) 2020 araştırması şirketlerin bir önceki yıla ait üretimden satışlar verilerine dayanarak hazırlanıyor. Firmalar aynı zamanda, brüt katma değer, öz kaynak ve ihracat gibi kriterlere göre de sıralanıyor. Hidromek, ISO 500 2020 araştırmasında özel sektör şirketleri arasında bir önceki yıla göre 39 sıra yükselerek 148’inci oldu. Yine özel sektör şirketleri arasında öz kaynak sıralamasında 20’nci sırada yer alan Hidromek, ihracat sıralamasında ise 114’üncü oldu. Hidromek Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO) tarafından üretimden satışlar kriterine göre hazırlanan 100 Büyük Sanayi Kuruluşu Listesi’nde geçen yıla göre 12 basamak yükselerek 30’uncu sırada yer aldı.

 

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Doosan Infracore Europe CEO'su Charlie Park:“GELECEK İLERİ GÖRÜŞLÜ ŞİRKETLER İÇİN PARLAK”

SONRAKİ HABER

DÜNYANIN EN BÜYÜK İŞ MAKİNESİ ÜRETİCİLERİNİN LİSTESİ AÇIKLANDI

BENZER HABERLER
Total
0
Share