İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

HMK 635 WL LASTİKLİ YÜKLEYİCİ, GÜÇLÜ PERFORMANSIYLA ÜRETKENLİĞİ ARTIRIYOR

HİDROMEK’İN YENİ LASTİKLİ YÜKLEYİCİSİ HMK 635 WL, AĞIR HİZMETE UYGUN YAPISI, YÜKSEK KALDIRMA KAPASİTESİ VE KOPARMA KUVVETİ İLE EN ZORLU ŞARTLARDA DAHİ ÜSTÜN PERFORMANS VE DAYANIKLILIK SUNUYOR. HMK 635 WL, DÜŞÜK YAKIT TÜKETİMİ, ÇOK YÖNLÜ KULLANIMI VE OPERATÖRE SAĞLANAN KONFOR ÖZELLİKLERİ İLE KULLANICI BEKLENTİLERİNİ TAM ANLAMIYLA KARŞILIYOR.

HMK 635 WL lastikli yükleyici, taş ocağı işletmelerinde, beton santrallerinde, endüstriyel uygulamalarda, kamu hizmetlerinde ve farklı ataşman kullanım imkanı ile birçok alanda üretken ve verimli çalışma imkanı sağlıyor.

AZ YAKITLA ÇOK İŞ ÜRETİYOR

Sahip olduğu maksimum güç, yüksek kaldırma kapasitesi ve koparma kuvveti sayesinde kısa zamanda yükleme avantajı sunarak az yakıtla çok iş üreten HMK 635 WL, çalışma alanlarında yüksek verimlilik sağlıyor. Makinenin düşük devirlerde yüksek tork sağlayan güçlü motoru yakıt tasarrufunu artırıyor. Ayrıca, güç kontrollü pompa sayesinde yüke ilk girişlerde ve güce ihtiyaç duyulan zamanlarda pompanın basıncı düşürülmeden, düşük devrilerde dahi koparma işlemi daha kolay gerçekleşiyor.

TEK TUŞLA KONTROL

5 ileri 3 geri ağır hizmet tipi powershift şanzımana sahip olan HMK 635 WL’de bulunan TIPSHIFT fonksiyonu yüke girme ve yükleme çalışmalarında makinenin ileri geri gitme durumlarında vites kolu kullanılmadan tek bir tuşa basılarak seri bir şekilde yön değiştirmeye olanak sağlıyor. Operatöre çalışma kolaylığı sağlayan bu özellik, direksiyon kontrolü kaybedilmeden güvenli bir şekilde çalışma imkanı sunuyor.

DAR ALANLARDA GÜÇLÜ PERFORMANS

Hızlı çevrim döngüsü, yüksek boşaltma ve optimum yaklaşma mesafeleriyle çevrim sürelerini kısaltarak üretkenliği artıran HMK 635 WL yürüyüş gerektiren işlerde de seri hareket kabiliyeti sunarak işleri hızlı bir şekilde tamamlıyor. Sahip olduğu 40 derecelik belden kırma açısıyla HMK 635 WL, dar alanlarda çalışırken yüksek manevra kabiliyeti ve kolay kullanım sağlıyor.

KONFOR VE GÜVENLİK ÖN PLANDA

HMK 635 WL’nin en ağır şartlarda dahi operatörün rahat bir şekilde çalışabilmesini sağlayan ROPS / FOPS sertifikasına sahip ergonomik kabini, kullanıcı konforunu ve güvenliği ön planda tutuyor. Isıtmalı ve hava süspansiyonlu operatör koltuğu, geri görüş kamerası, dokunmatik ekran, elektrik kontrollü ve ısıtmalı ayna gibi donanımlarıyla konforu artırıyor. Geri görüş kamerası, çalışma esnasında operatöre geniş görüş açısı sağlarken kabin üzerindeki çalışma lambaları ise gece çalışmalarında çevre görüş kapasitesini artıyor.

KOLAY VE HIZLI BAKIM VE SERVİS İMKANI

Zemin seviyesinden makine üzerindeki servis noktalarına kolay erişim imkanı sunan HMK 635 WL, böylece yakıt dolumu ve akü bakımının kolayca yapılabilmesini sağlıyor. Kabin kriko ile manuel olarak 35 derece, kaput ise elektrikli aktuatör yardımı ile 80 dereceye kadar devrilebiliyor. Böylece motor grubuna erişim kolaylaşıyor. Kaputun iki parça şeklinde açılması ve motor grubu ile şanzıman grubunun ayrı konumlandırılmış olması bakım ve servis kolaylığı sağlıyor.

Ayrıca yana yatırılabilir kabin özelliği sayesinde kabin tamamen yerinden alınmadan işlemler kısa sürede tamamlanıyor. Bu özelliklere ek olarak otomatik veya istenirse manuel olarak ters döndürülebilir, çift yönlü, hidrolik motorlu soğutucu fan ile anlık radyatör temizliği de kolaylıkla gerçekleşiyor.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

TÜRK MÜTEAHHİTLER, REKOR KIRDI

SONRAKİ HABER

1915ÇANAKKALE KÖPRÜSÜ PROJESİ’NE LEICA KATKISI

BENZER HABERLER
Total
0
Share