İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

HİDROMEK mermer sektörüyle 29. Marble İzmir Fuarı’nda buluşuyor

HİDROMEK mermer sektörüyle Marble İzmir Fuarı’nda buluşuyor. Kazıcı yükleyici, paletli ekskavatör ve lastikli yükleyici ürün gruplarından makineleriyle fuara katılacak olan HİDROMEK, açık alan 304 no’lu stantta ziyaretçilerle buluşacak.

Doğal taş sektöründe dünyanın en önemli buluşmalarından olan Marble İzmir Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı, 17- 20 Nisan 2024 tarihleri arasında Fuar İzmir’de kapılarını 29’uncu kez açıyor. Fuar her yıl tüm dünyadan binlerce sektör profesyonelini İzmir’de buluşturuyor. Bu yıl da fuarda yerini alan HİDROMEK, mermer sektöründe sıklıkla tercih edilen makineleriyle ziyaretçilerle bir araya gelecek. HİDROMEK fuarda; HMK 102S Supra kazıcı yükleyici, HMK 390 LC HD ve HMK 500 LC HD paletli ekskavatörler ile HMK 635 WL lastikli yükleyicisini sergileyecek.

“Mermer sektörü, makinelerimizin en fazla kullanıldığı alanlardan biri”

HİDROMEK İzmir Bölge Müdürü Göksel Pazarcı “Her yıl olduğu gibi bu yıl da Marble İzmir Fuarı’nda yerimizi aldık. Fuara sektör tarafından sıklıkla tercih edilen makinelerimiz ile katılıyoruz. Sergilediğimiz H4 Serisine ait ekskavatörlerimiz; özellikle seri hareket kabiliyetleri, ağır hizmet yapıları sayesinde en zorlu şartlara bile dayanıklı olmaları, yüksek performansları ve verimlilikleri ile mermer sahalarının vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Ayrıca kazıcı yükleyicilerimiz ve lastikli yükleyicilerimiz de çok yönlü kullanımları, dayanıklı yapıları, sundukları verimlilik ve hızlı hareket kabiliyetleri ile sahalardaki işlerin daha hızlı tamamlanmasına imkan sağlıyorlar. Mermer sektörü bizim hedef sektörlerimizden biri ve makinelerimizin en fazla kullanıldığı sektörlerin arasında yer alıyor. Dolayısıyla sektörle bir arada olmayı, kendileriyle bu tür organizasyonlarda buluşmayı, bu vesileyle sektörün ihtiyaç ve taleplerini direkt olarak dinlemeyi çok önemsiyoruz. Bu anlamda Marble İzmir, çok faydalı bir fuar. Herkesi Marble İzmir Fuarı’na, standımıza ve makinelerimizi incelemeye davet ediyoruz” dedi.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Söğüt İnşaat makina parkını Develon iş makinaları ile güçlendirdi

SONRAKİ HABER

2024'te küresel inşaat ekipmanı satışlarında gelişmeler devam ediyor

BENZER HABERLER
Total
0
Share