İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Hidromek yenilikçi makinelerini SaMoTer 2023’te sergiledi

İtalya’da, SaMoTer 2023 Fuarı’nda iş makinesi sektörüyle buluşan Hidromek, H4 Serisi ekskavatör ve lastikli yükleyici ürün gruplarından makinelerini açık alan F/5-8 numaralı stantta sergiledi.

Bu yıl, 3-7 Mayıs tarihlerinde İtalya’nın Verona şehrinde düzenlenen SaMoTer fuarında, en son düzenlendiği 2017 yılında 25 ülkeden 780 katılımcı yer alırken, 86 ülkeden 84 bin kişi de fuarı ziyaret etmişti.  Hidromek fuarda; H4 Serisine ait HMK 145 LC SR, HMK 230 NLC, HMK 310 NLC, HMK 390 NLC HD paletli ekskavatörler ile HMK 635 WL lastikli yükleyiciyi sergiledi.

H4 serisi ile yüksek performans

Bom, arm, kepçe, üst ve alt şasi olmak üzere tüm konstrüksiyonu ağır hizmet tipi olarak üretilen H4 Serisi ekskavatörler dayanıklı ve sağlam yapısıyla en zorlu sahalarda dahi yüksek performanslı, kesintisiz ve uzun ömürlü kullanım sunuyor. Teknolojik altyapısı sayesinde H4 Serisi ekskavatörler, sahip olduğu donanımlarla üretkenlik ve yakıt tasarrufu da sağlıyor. Tasarım sürecinde operatörün makineyi kolay, güvenli ve konforlu kullanması amaçlanan H4 Serisi, ROPS & FOPS standardına sahip kabinleri ile maksimum güvenlik ve dayanıklılık sunuyor. İş güvenliğine özel önem verilerek tasarlanan H4 Serisi, sağ ve arka kameralarda kör noktayı en aza indirerek mükemmel görünürlük sağlıyor. Ayrıca, LED farları ile gece görüş kapasitesini önemli ölçüde iyileştiriyor. Kırmızı renkli tutamaklar ve uyarı etiketleri de operatör güvenliğini üst seviyeye taşıyor.

HMK 635 WL üretkenliği artırıyor

HMK 635 WL lastikli yükleyici, çevrim sürelerini kısaltırken üretkenliği artırıyor. Ağır hizmet tipi yükleyici, kullanıcıların yüksek performans, dayanıklılık, düşük yakıt tüketimi, çok yönlülük, operatör konforu ve güvenliği gibi beklentilerini tam olarak karşılıyor.

Hidromek opera SaMoTer inovasyon ödüllerinde 2 ödül kazandı

Yeni konsept tasarım uzaktan kumandalı operatör kabini Hidromek Opera, operatörün konforunu ön planda tutarak tasarlandı. Opera, Hidromek operatörlerinin herhangi bir Hidromek makinesini diledikleri yer ve zamanda, konfordan ödün vermeden uzaktan kullanmalarına olanak sağlıyor.

Şubat ayında gerçekleştirilen 24’üncü SaMoTer İnovasyon Ödül Töreni’nde Hidromek Opera, “Yazılım Uygulamaları Ödülü’ ve ‘Özel Tasarım Ödülü’nün sahibi oldu.  Hidromek Opera’nın ayrıca uluslararası alandaki en prestijli tasarım ödüllerinden Automotive Brand Contest’ten “Winner” ve “Best of the Best”, German Design yarışmasından da “Winner” ödülü bulunuyor.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Cat, yeni nesil malzeme taşıyıcıyı piyasaya sürüyor

SONRAKİ HABER

Kendi kendini iyileştiren beton, inşaatta önemli bir rol oynayacak mı?

BENZER HABERLER
Total
0
Share