İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

HİDROMEK’İN YENİ LASTİKLİ YÜKLEYİCİSİ: HMK 635 WL

MÜHENDİSLİK, AR-GE VE TASARIM EKİPLERİNİN YOĞUN ÇALIŞMALARIYLA ÜRÜN GAMINI GENİŞLETMEYE DEVAM EDEN HİDROMEK, YENİ LASTİKLİ YÜKLEYİCİSİ HMK 635 WL’Yİ TANITTI.

 

Hidromek’in yeni lastikli yükleyicisi HMK 635 WL sahalardaki yerini alıyor. Ağır hizmet tipi yapısı, yüksek kaldırma kapasitesi ve koparma kuvveti ile en zorlu şartlarda dahi üstün performans ve dayanıklılık sunan HMK 635 WL, düşük yakıt tüketimi, çok yönlü kullanımı ve operatör konforu ile kullanıcı beklentilerini tam anlamıyla karşılıyor.

 

YÜKSEK VERİMLİLİK SAĞLIYOR

HMK 640 WL’nin ardından Hidromek’in lastikli yükleyici ailesine katılan HMK 635 WL, taş ocağı işletmelerinde, beton santrallerinde, endüstriyel uygulamalarda, kamu hizmetlerinde ve farklı ataşman kullanım imkanı ile birçok alanda üretken ve verimli çalışma imkanı sağlıyor. Yüksek motor gücü, dayanıklılığı ve seri performansı ile dikkat çeken HMK 635 WL, kısa sürede az yakıtla yükleme avantajı sunuyor. Yüksek kaldırma kapasitesi ve koparma kuvveti ile öne çıkan HMK 635 WL, üretkenliği ve verimliliği artırıyor. HMK 635 WL’nin ROPS / FOPS sertifikasına sahip ergonomik operatör kabini kullanıcı konforu ve güvenliğini ön planda tutuyor. Sunduğu ısıtmalı ve hava süspansiyonlu operatör koltuğu, geri görüş kamerası, dokunmatik ekran, elektrik kontrollü ve ısıtmalı ayna gibi seçenekleriyle operatöre konforlu bir çalışma ortamı sağlıyor.

 

HMK 635 WL  

Güç : 279 HP

Kova kapasitesi: 3,5 m3

Çalışma ağırlığı: 20.600 kg

 

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

CLEANFIX, İŞ MAKİNELERİNE NEFES ALDIRIYOR

SONRAKİ HABER

FARESIN, MEKALIFT İLE TÜRKİYE’DE

BENZER HABERLER
Total
0
Share