İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Hyundai Hidrolik Kırıcılar, HASEL güvencesiyle pazardaki yerini aldı

Hyundai İş Makinaları’nın Türkiye distribütörlüğünü başarıyla sürdüren HASEL İş Makinaları, şimdi de Hyundai marka hidrolik kırıcılarının satışına gerçekleştirmeye başladı. HASEL, ilk etapta 6 – 35 ton aralığındaki iş makinelerine uyumlu 4 farklı hidrolik kırıcı modelini müşterileriyle buluşturuyor. 

İş makineleri alanında temsilciliğini üstlendiği markalar ile Türkiye’de önemli bir pazar hacmine sahip olan HASEL İş Makinaları, Hyundai iş makinelerinin yanı sıra markanın hidrolik kırıcılarının da satışını gerçekleştirmeye başladı. İlk etapta 6 – 9 ton aralığındaki HRBR-06B00C3, 10 – 15 ton aralığındaki HRBR-14B00C3, 18 – 26 ton aralığındaki HRBR-22B00C3 ve 27 – 35 ton aralığındaki iş makineleriyle uyumlu olan HRBR-31B00C3 hidrolik kırıcı modellerini pazardaki müşterilerine sunan HASEL, hidrolik kırıcı sektörüne hızlı bir giriş yaptı.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

1915Çanakkale Köprü’nün ikonu, Liebherr 357 HC-L kule vinçleri demonte edildi

SONRAKİ HABER

Mecalac, eS1000 döner kovalı yükleyicisini piyasaya sürüyor

BENZER HABERLER
Devamını Oku

HİDROMEK, Komatek 2024’te ilgi odağı oldu

Avrasya’nın en büyük iş, inşaat, istif makineleri fuarı Komatek 2024 katılımcılarından HİDROMEK, fuarın en geniş standında, ürün gruplarının…
Total
0
Share