İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

İş makineleri, Cleanfix ile nefes alıyor

Dünyaca ünlü ödüllü fan sistemi Cleanfix, iş makinesi üreticileri ve kullanıcıları için çığır açan teknolojisi ile geleceğe taşıyan çözümler sunuyor.

Endüstri 4.0 teknolojisi ile üretilen Cleanfix fan sistemleri, 20 yıllık sektör tecrübesi ile tarım, inşaat, geri dönüşüm ve ormancılık sektörlerinde başarısını sürdürmeye devam ediyor. Çift yönlü hareketi ile hem radyatör tıkanıklığını hem de harareti engelleyen fan sistemi, iş makinesi üreticileri ve kullanıcılarının en çok tercih ettiği çözüm ortakları arasında yer alıyor. Robot teknolojisinin üst seviyede kullanıldığı Cleanfix fan, merkez üretim Almanya olmak üzere Kanada da bulunan fabrikaları ile Avrupa ve ABD’ye hizmet veriyor.

 

Helin Koç – Celanfix Türkiye Genel Müdürü

Cleanfix Türkiye ile Ortadoğu, Asya ve Afrika’ya ulaşan marka, dünya çapında verimliliği arttıran çalışma prensibi ile teknolojisini her geçen gün geliştiriyor. İş makinaları üreticilerinin ürünlerinin verimliliğini Cleanfix fan sistemi ile birleştiğinde daha verimli bir üretim gerçekleştiğini belirten Celanfix Türkiye Genel Müdürü Helin Koç, “Alman disiplini ve güvencesi ile üretilen sistemimiz tamamen geleceğin teknolojisini sanayi ve tarım alanlarında buluşturuyor. Makinaların ömrünü uzatan fan sistemimiz aynı zamanda da verimliliği arttırıyor. Soğutma işleminin yanı sıra kanatları kendi ekseni etrafında 180 derece dönerek radyatörü de temizlemesi sayesinde harareti önleyen fan sistemimiz mühendisliğin ince detayları ile düşünülüp hazırlanıyor” dedi. Cleanfix Fan, kanatlarının çeşitli açılarda dönebilmesi sayesinde traktör, biçer döver, iş makineleri gibi tüm tozlu ve kirli ortamda çalışan araçlar için “Biçilmiş Kaftan” olarak nitelendiriliyor.

 

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

TürkTraktör, yılın ilk yarısında üretimini yüzde 23 artırdı

SONRAKİ HABER

Ascendum Makina'dan Akçadağ İnşaat'a dev teslimat

BENZER HABERLER
Total
0
Share