İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

JCB, hidrojen yakıt ikmal cihazını tanıttı

JCB, inşaat sektörü için dünyada bir ilk olduğunu söylediği yeni mobil hidrojen yakıt ikmal cihazını tanıttı. Şirket tarafından sunulan hidrojen yakıt ikmal cihazı, tesis içi makinelerin yeniden şarj edilmeye ihtiyaç duymadan önce 16 kata kadar yakıt ikmali yapmasına izin veriyor.

İhtiyaç duyulduğunda bir nozül yoluyla hidrojen vererek, operatörlerin makinelere yerinde yakıt ikmali yapmaları için hızlı ve kolay bir yol sağlayan hidrojen yakıt ikmal cihazı hakkında açıklama yapan JCB Başkanı Lord Bamford, “Hidrojenle çalışan makineleri ortaya çıkaran ilk inşaat ekipmanı şirketi olduğumuzdan beri, pek çok kişi bunların nasıl yakıt ikmali yapılabileceğini sordu. Bugün, hidrojenin şantiyedeki borulu römorklardan alınmasına ve şantiyede çalışırken yakıt ikmalcimiz tarafından makinelere dağıtılmasına olanak tanıyan yeni mobil hidrojen yakıt ikmal sistemimizle bir cevabımız var” dedi.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

<strong>Baoli, Hasel Grup ile Türkiye’de!</strong>

SONRAKİ HABER

<strong>CONEXPO-CON/AGG'DE eğitim çalışmalarıyla, iş geliştirmeye odaklanıyor</strong>

BENZER HABERLER
Total
0
Share