İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

CONEXPO-CON/AGG’DE eğitim çalışmalarıyla, iş geliştirmeye odaklanıyor

CONEXPO-CON/AGG, en başından faaliyetlerine başladığında beri inşaat sektöründe çalışmalar yapmaya devam ediyor. Bu doğrultuda Las Vegas’ta 14-18 Mart 2023, tarihleri arasında inşaat sektörünün profesyonelleri CONEXPO-CON/AGG’ye katılım sağlayacak.

14-18 Mart 2023 tarihleri arasında gerçekleşecek CONEXPO-CON/AGG etkinliğiyle ilgili açıklamalar yapan CONEXPO-CON/AGG Gösteri Direktörü Dana Wuesthoff, “CONEXPO-CON/AGG’ye gelmek için Las Vegas’a seyahat etmek gerekiyor. CONEXPO-CON/AGG’deki eğitim teklifleri, inşaat profesyonellerinin hem beceri setlerini hem de genel ticari zekalarını geliştirmelerine yardımcı olmaya odaklanıyoruz” ifadelerini kullandı.

CONEXPO-CON/AGG’de inşaat sektörüne yönelik bazı kurslar:

Z Kuşağı sürdürülebilirliği daha çok önemsiyor– Dave Bolderoff, CEM (Los Angeles County Sanitasyon Bölgesi)

İşgücüne toplu olarak katılan en yeni nesil olan Z kuşağı, önceki nesillere göre daha çevreci bir tavır sergiliyor. Genç çalışanları motive etmek için inşaat şirketlerinin onları yetenek havuzunuza çekmek için yeni ve mevcut sürdürülebilirlik girişimlerinden nasıl yararlanabileceğini öğrenin.

Tek adam olun – Vicky O’Learly, MA (Ironworkers International)

Kadın Politikaları Araştırma Enstitüsü (IWPR) verilerine göre inşaat sektöründe çalışan kadınların yüzde 41’i zorbalık, taciz ve yıldırma nedeniyle işinden ayrılmayı düşünüyor. Bu oturum, inşaat profesyonellerine, şantiyelerindeki kültürü değiştirmek için neler yapabileceklerini gösteriyor.

Etkili ekipman bütçesinin yapı taşları – Richard King, CPA, CGMA, CCIFP & Kevin Reimert, CEM, STSC (Schlouch, Inc.)

Küçük inşaat ekipmanı parçaları bile önemli bir sermaye gideri olabilir. Bu oturum, katılımcılara bu ekipmandan en iyi şekilde yararlanıp yararlanmadıklarını ve süreçlere, girdilere ve iş akışlarına odaklanarak bunu kanıtlamak için verilerin nasıl oluşturulacağını soruyor.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

<strong>JCB, hidrojen yakıt ikmal cihazını tanıttı</strong>

SONRAKİ HABER

<strong>Ekim ayı “İnşaat Malzemeleri Sanayi Bileşik Endeksi” sonuçları açıklandı</strong>

BENZER HABERLER
Total
0
Share